Budowa placu zabaw z elementem infrastruktury sportowej na Osiedlu Trzebionka w Trzebini.

Gmina Trzebinia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00393419
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00393419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-27 11:50
Lokalizacja
Trzebinia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-074b788b-1903-48d0-90a6-d20663973e8c
Identyfikator
6282260122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenuWyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

KORA JAMER I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNABiadoliny Szlacheckie 190, PL · lot 0
204 954,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00393419 z dnia 2025-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw z elementem infrastruktury sportowej na Osiedlu Trzebionka w Trzebini.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 327111045, 327111046

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-074b788b-1903-48d0-90a6-d20663973e8c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw z elementem infrastruktury sportowej na Osiedlu Trzebionka w Trzebini.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-074b788b-1903-48d0-90a6-d20663973e8c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037681/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa placu zabaw z elementami infrastruktury sportowej na Osiedlu Trzebionka w Trzebini.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00313584

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BR.RIR.271.62.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 238679,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy zakres robót przewidziany do realizacji:
Zakres prac obejmie:
1) wykonanie nawierzchni placu zabaw o powierzchni 429 m² na którym zostaną zamontowane
urządzenia:
- urządzenie zabawowe: huśtawka metalowa typu Bocianie gniazdo – 1 szt.,
- element infrastruktury sportowej typu „street workout” – 1 szt.,
- urządzenie zabawowe: huśtawka metalowa podwójna – 2 szt.,
- urządzenie zabawowe: statek duży – 1 szt.,
- bujak na sprężynie – 1 szt.,
- linarium „walec” – 1 szt.
- karuzela tarczowa – 1 szt.
- bujak na sprężynie „Hipcio” – 1 szt.
- piaskownica z zadaszeniem przeciwsłonecznym – 1 szt.
2) montaż urządzeń małej architektury:
- 3 szt. ławek
- 1 kosz na śmieci
- nasadzenie trawników i ogrodzenia o dł. 80 mb.
3) wykonanie robót wykończeniowych i uporządkowanie terenu
4) obsługę geodezyjną (tyczenie wraz z inwentaryzacją powykonawczą i naniesieniem na mapy
zasadnicze).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a. dokumentacja techniczna
b. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót
c. przedmiar robót

Zamawiający wymaga by wykonawca udzielił minimalnej gwarancji na zrealizowane roboty w wymiarze 36 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 204954,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284536,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 204954,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORA JAMER I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 850257028

7.3.3) Ulica: 190

7.3.4) Miejscowość: Biadoliny Szlachecki

7.3.5) Kod pocztowy: 32-828

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 204954,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane