Realizacja usług społecznych poprzez świadczenie usług specjalistycznych: fizjoterapeuta, psycholog, logopeda
Gmina Udanin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00393496
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00393496/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-08-27 12:08
- Lokalizacja
- Udanin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c260ef93-d984-4f7c-99e7-949e668c272c
- Identyfikator
- 9131500162
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone przez personel medyczny
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00393496 z dnia 2025-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja usług społecznych poprzez świadczenie usług specjalistycznych: fizjoterapeuta, psycholog, logopeda
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Udanin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390648109
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościelna 10
1.5.2.) Miejscowość: Udanin
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-340
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksandra.zastocka@udanin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.udanin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/udanin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja usług społecznych poprzez świadczenie usług specjalistycznych: fizjoterapeuta, psycholog, logopeda2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c260ef93-d984-4f7c-99e7-949e668c272c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393496
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025436/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Realizacja usług społecznych poprzez świadczenie usług specjalistycznych: fizjoterapeuta, psycholog, logopeda
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusz Europejskie dla Dolnego Śląska2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00346754
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OS.271.1.15.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1492040 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług społecznych poprzez świadczenie usług specjalistycznych: fizjoterapeuta, psycholog, logopeda. Usługi będą świadczone w miejscu zamieszkania uczestnika projektu, na terenie gminy Udanin.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Udanin” w ramach Priorytetu nr 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku. Działania nr 7.7 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych. Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021 – 2027. Współfinansowanego ze środków EFS+.
Usługi specjalistyczne powinny być dostosowane do szczególnych potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85141000-9 - Usługi świadczone przez personel medyczny
4.5.5.) Wartość części: 717600 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług społecznych poprzez świadczenie usług specjalistycznych: fizjoterapeuta, psycholog, logopeda. Usługi będą świadczone w miejscu zamieszkania uczestnika projektu, na terenie gminy Udanin.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Udanin” w ramach Priorytetu nr 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku. Działania nr 7.7 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych. Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021 – 2027. Współfinansowanego ze środków EFS+.
Usługi specjalistyczne powinny być dostosowane do szczególnych potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85141000-9 - Usługi świadczone przez personel medyczny
4.5.5.) Wartość części: 625600 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena złożonych ofert przewyższa kwotę jaka Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena złożonych ofert przewyższa kwotę jaka Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2025-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |