Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00393804
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00393804/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-27 13:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-012ff189-27b7-4163-bb0e-0d1bd954ecbf
Identyfikator
5250008040
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00393804 z dnia 2025-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332133

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-975

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.debska-ozturk@pgi.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgi.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pgi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut Badawczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Geologia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-012ff189-27b7-4163-bb0e-0d1bd954ecbf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393804

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00367033

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EDZ.26.80.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1
załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2
załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3
załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4
załączniku nr 1.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 5
załączniku nr 1.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 6
załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera wykaz dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Szczegółowe informacje dotyczące miejsca dostaw dla każdej części zamawiający określił w OPZ.
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć swoją ofertę na jedną, wszystkie lub wybrane części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 73995,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1;
załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2
załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3
załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4
załączniku nr 1.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 5
załączniku nr 1.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 6
załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera wykaz dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Szczegółowe informacje dotyczące miejsca dostaw dla każdej części zamawiający określił w OPZ.
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć swoją ofertę na jedną, wszystkie lub wybrane części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 9860,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1;
załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2
załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3
załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4
załączniku nr 1.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 5
załączniku nr 1.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 6
załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera wykaz dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Szczegółowe informacje dotyczące miejsca dostaw dla każdej części zamawiający określił w OPZ.
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć swoją ofertę na jedną, wszystkie lub wybrane części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 25600,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1;
załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2
załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3
załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4
załączniku nr 1.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 5
załączniku nr 1.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 6
załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera wykaz dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Szczegółowe informacje dotyczące miejsca dostaw dla każdej części zamawiający określił w OPZ.
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć swoją ofertę na jedną, wszystkie lub wybrane części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 21826,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1;
załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2
załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3
załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4
załączniku nr 1.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 5
załączniku nr 1.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 6
załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera wykaz dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Szczegółowe informacje dotyczące miejsca dostaw dla każdej części zamawiający określił w OPZ.
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć swoją ofertę na jedną, wszystkie lub wybrane części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 2358,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego.
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
załączniku nr 1.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 1;
załączniku nr 1.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 2
załączniku nr 1.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 3
załączniku nr 1.4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 4
załączniku nr 1.5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 5
załączniku nr 1.6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla części 6
załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera wykaz dostaw, które Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w ramach zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo nie skorzystania z zamówienia objętego prawem opcji.
Szczegółowe informacje dotyczące miejsca dostaw dla każdej części zamawiający określił w OPZ.
Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć swoją ofertę na jedną, wszystkie lub wybrane części zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 4120,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu na Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego do upływu terminu wyznaczonego do składania ofert tj. do dnia 26.08.2025 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu na Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego do upływu terminu wyznaczonego do składania ofert tj. do dnia 26.08.2025 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu na Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego do upływu terminu wyznaczonego do składania ofert tj. do dnia 26.08.2025 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu na Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego do upływu terminu wyznaczonego do składania ofert tj. do dnia 26.08.2025 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu na Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego do upływu terminu wyznaczonego do składania ofert tj. do dnia 26.08.2025 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu na Sukcesywne dostawy odzieży i obuwia roboczego BHP oraz środków ochrony dla pracowników Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego do upływu terminu wyznaczonego do składania ofert tj. do dnia 26.08.2025 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty.

2025-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy