Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dotyczącymi zadania pn.: „Remont – przebudowa nawierzchni ulic i chodników na terenie miasta Przemyśla”
Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00472933
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00472933/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-27 12:41
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9302ffd9-cfef-4d4a-894e-2dd304404f29
- Identyfikator
- 7952076801
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00472933 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dotyczącymi zadania pn.: „Remont – przebudowa nawierzchni ulic i chodników na terenie miasta Przemyśla”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przemyśl - Zarząd Dróg Miejskich w Przemyślu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybickiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mjucha@zdm-przemysl.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm-przemysl.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9676601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami w rozumieniu ustawy o drogach publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dotyczącymi zadania pn.: „Remont – przebudowa nawierzchni ulic i chodników na terenie miasta Przemyśla”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9302ffd9-cfef-4d4a-894e-2dd304404f29
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00472933
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052602/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi dotyczącymi zadania: Remont - przebudowa nawierzchni ulic i chodników na terenie miasta Przemyśla
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00461037
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM.NE-3.333.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 617792,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dotyczącymi zadania: „Remont – przebudowa nawierzchni ulic
i chodników na terenie miasta Przemyśla”.
1) Szczegółowy zakres robót budowlanych objętych nadzorem dostępny na stronie: www.zdm-przemysl.com – w zakładce zamówienia publiczne – zamówienie
nr ZDM.NE-3.333.15.2024 jest dostępny na platformie zakupowej pod linkiem:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/948029.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |