Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2025/2026 do 26.06.2026r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych

GMINA LUBOMIERZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00393929
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00393929/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-27 13:31
Lokalizacja
Lubomierz, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1db1bdfd-b707-4a3a-ac21-4fcdd018467e
Identyfikator
6161276526
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoBilety przewozoweUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

'PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ TOUR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL · lot 0
268 720 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00393929 z dnia 2025-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2025/2026 do 26.06.2026r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBOMIERZ

1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Techniczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821658

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Lubomierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-623

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 7833160

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@lubomierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubomierz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1db1bdfd-b707-4a3a-ac21-4fcdd018467e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2025/2026 do 26.06.2026r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1db1bdfd-b707-4a3a-ac21-4fcdd018467e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00393929

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020681/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2025/2026 na podstawie zakupu biletów miesięcznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00342672

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RT.271.70.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 315290,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi transportowej, polegającej na przewozie (dowozie i odwozie) dzieci i uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2025/2026 do dnia 26.06.2026r. Zamawiający zastrzega sobie możliwość dysponowania autokarami w razie zmiany planów rozkładu jazdy (dowozów). Wszelkie uzgodnienia organizacyjne dotyczące przywozu i odwozu dzieci, uczniów oraz harmonogram kursów ustalone będą po zatwierdzeniu planu zajęć przez dyrektorów szkół. Przewóz dzieci, uczniów i ich opiekunów będzie się odbywał we wszystkie dni prowadzenia zajęć dydaktycznych, w dni nauki egzaminów i sprawdzianów oraz podczas zajęć opiekuńczo-wychowawczych na trasach - dowóz i odwóz.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dowozy i odwozy miesięczne, wg harmonogramu kursów dla niżej wymienionej liczby uczniów w roku 2025/2026:
- na trasie długości 4- 6 km – 90 uczniów,
- na trasie długości 7-9 km – 43 uczniów,
- na trasie długości 10- 12 km – 51 uczniów,
- na trasie długości 13-15 km – 31 uczniów.
Wg następujących tras:
a) Dowóz dzieci i uczniów do placówek oświatowych:
Zespołu Szkół w Lubomierzu (Lubomierz)
Według tras:
1) Pasiecznik – Janice – Zalesie –Wojciechów – Milęcice - Lubomierz
2) Chmieleń - Lubomierz
3) Pokrzywnik – Maciejowiec – Wojciechów - Lubomierz
4) Oleszna Podgórska - Lubomierz
5) Radoniów – Lubomierz
6) Oleszna Podgórska - Lubomierz
b) Dowóz dzieci i młodzieży do placówki oświatowej:
Zespołu Szkół w Lubomierzu (oddział w Wojciechowie)
Według tras:
1) Janice – Wojciechów,
2) Radoniów - Lubomierz – Wojciechów,

c) Dowóz dzieci i młodzieży do placówki oświatowej:
Szkoły Podstawowej w Pławnej
Według tras:
1) Wojciechów- Golejów – Pławna Dolna – Pławna (szkoła)
2) Pasiecznik - Lubomierz - Pławna Górna – Pławna (szkoła),
3. Liczba uczniów o której mowa w ustępie 2 jest ilością szacowaną na potrzeby określenia wartości zamówienia. Zamawiający informuje, że podstawą do rozliczenia będzie wartość jednostkowa brutto biletu miesięcznego. Zamawiający informuje, że ilość osób na poszczególnych długościach tras będzie się wahać w zależności od ilości osób korzystających z dojazdów.
Wykonawca zapewnienia opiekę nad dowożonymi uczniami (zatrudnienie opiekunów). Więcej informacji znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34980000-0 - Bilety przewozowe

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268720,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 334432,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268720,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ TOUR SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230881577

7.3.3) Ulica: OBROŃCÓW POKOJU 1B

7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra

7.3.5) Kod pocztowy: 58-500

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268720,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-26

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi