Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego

6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00394360
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00394360/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-27 14:41
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-657aa2b2-2bef-48df-9766-ae03711931d3
Identyfikator
7162270294
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt do kontroli parkingów samochodowychParkometry

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00394360 z dnia 2025-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431023467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 2

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 551 85 10

1.5.8.) Numer faksu: 81 551 85 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitaldeblin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaldeblin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitaldeblin.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-657aa2b2-2bef-48df-9766-ae03711931d3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00394360

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039413/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.16 Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00368837

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16/LOG/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z montażem systemu parkingowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
3. Zakres czynności i zadań Wykonawcy w ramach wykonania przedmiotu niniejszej umowy:
a) Dostawa przedmiotu umowy do siedziby Zamawiającego w Dęblinie, ul. Szpitalna 2;
b) Zamontowanie, uruchomienie przedmiotu umowy zgodnie z ofertą;
c) Przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego sprzętu. Doprowadzenie do stanu wiedzy personelu, który pozwoli na bezpieczne użytkowanie sprzętu. Szkolenie ma być zakończone wystawieniem certyfikatów potwierdzających uzyskanie niezbędnych umiejętności w danym zakresie;
d) Przekazanie Zamawiającemu wraz z dostawą, sporządzonej w języku polskim instrukcji obsługi dotyczącej urządzeń stanowiących przedmiot umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

38730000-1 - Parkometry

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W myśl przepisu art. 255 pkt 3 ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwoty, które zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia. Kwota ta wynosi 180 000,00 PLN.
W postępowaniu jedyną ofertę złożył wykonawca Came Poland Sp. z o.o. na kwotę 210 464,07 PLN.
Kwota ta przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
W związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione.
2025-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy