Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuźnicy/gmina Kuźnica

Gmina Kuźnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00394820
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00394820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-28 08:02
Lokalizacja
Kuźnica, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9d54183-428d-484b-bc84-da161bf582a6
Identyfikator
5451732506
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty muroweZbrojenieBetonowanieWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychRoboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianNakładanie powierzchni kryjącychRoboty elewacyjneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty izolacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00394820 z dnia 2025-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuźnicy/gmina Kuźnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kuźnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. 1000-lecia Państwa Polskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Kuźnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-123

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857229281

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kuznica.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kuznica.ug.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kuznica.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuźnicy/gmina Kuźnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9d54183-428d-484b-bc84-da161bf582a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00394820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00086641/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuźnicy/gmina Kuźnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00358944

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuźnicy/gmina Kuźnica”.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres robót::
1) wymiana źródła ciepła na kocioł na pellet o mocy 30 [kW] z automatycznym sposobem podawania paliwa wraz z osprzętem,
2) wymiana instalacji ciepłej wody użytkowej, montaż zasobnika zasilanego z kotła c.o.,
3) ocieplenie ścian zewnętrznych,
4) ocieplenie stropu wewnętrznego nad garażem,
5) ocieplenie ścian wewnętrznych od strony garażu,
6) zmiana konstrukcji pokrycia dachowego i ocieplenie stropu pod nieogrzewanym poddaszem,
7) wymiana stolarki okiennej,
8) wymiana stolarki drzwiowej i wrót garażowych,
9) wykonanie posadzek.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji projektowej wraz ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, zwanych dalej „SST”, stanowiącymi Załącznik nr 7 do SWZ.
3. Wykonawca powinien zgłosić w trakcie postępowania wszelkie uwagi i zastrzeżenia do treści SWZ oraz SST i wystąpić do Zamawiającego o rozstrzygnięcie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45262520-2 - Roboty murowe

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45000000-7 - Roboty budowlane

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na ,,Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kuźnicy/gmina Kuźnica”.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie wpłynęła 1 oferta. Cena przedstawionej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1432829,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1432829,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane