Budowa słupków blokujących wjazd na drogach Gminy Miasto Kołobrzeg
Gmina Miasto Kołobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00394929
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00394929/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-08-28 08:40
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-849acac5-db28-4078-94f4-8d4b42c6be00
- Identyfikator
- 6711698541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie barier stałych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00394929 z dnia 2025-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa słupków blokujących wjazd na drogach Gminy Miasto Kołobrzeg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Kołobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920736
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 13
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.kolobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://i-kolobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11470001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa słupków blokujących wjazd na drogach Gminy Miasto Kołobrzeg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-849acac5-db28-4078-94f4-8d4b42c6be00
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00394929
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00658560/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa słupków blokujących wjazd na drogach Gminy Miasto Kołobrzeg - roboty budowlane ul. Borzymowskiego i ul. Reymonta
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00360867
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.30.2025.II
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Budowa słupków blokujących wjazd z ul. Borzymowskiego naul. Rodziewiczówny, działka nr 70, obręb 4, miasto Kołobrzeg,
a. Tymczasowa organizacja ruchu – wykonanie dokumentacji i oznakowanie,
b. Prace geodezyjne,
c. Roboty budowlano montażowe:
• montaż słupków stałych – 4 kpl.
• montaż słupków ruchomych – 2 kpl.
• Odtworzenie nawierzchni w obrębie słupków w postaci płyt granitowych
– ok. 15 m²,
d. Roboty sanitarne:
• montaż odwodnienia słupków ruchomych,
e. Roboty elektryczne:
• montaż zasilenia energetycznego i sterowania słupków ruchomych,
• montaż szafy zasilającej,
• montaż detektora i pętli indukcyjnej,
f. Stała organizacji ruchu – oznakowanie,
g. Dokumentacja powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych
4.5.5.) Wartość części: 127945,48 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Budowa słupków blokujących wjazd z ul. Reymonta na ul. Rodziewiczówny, działka nr 56, obręb 4, miasto Kołobrzeg,a. Tymczasowa organizacja ruchu – wykonanie dokumentacji i oznakowanie,
b. Prace geodezyjne,
c. Roboty budowlano montażowe:
• montaż słupków stałych – 2 kpl.
• montaż słupków ruchomych – 2 kpl.
• Odtworzenie nawierzchni w obrębie słupków w postaci płyt granitowych
– ok. 15 m²,
d. Roboty sanitarne:
• montaż odwodnienia słupków ruchomych,
e. Roboty elektryczne:
• montaż zasilenia energetycznego i sterowania słupków ruchomych,
• montaż szafy zasilającej,
• montaż detektora i pętli indukcyjnej,
f. Stała organizacji ruchu – oznakowanie,
g. Dokumentacja powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45247240-4 - Roboty budowlane w zakresie barier stałych
4.5.5.) Wartość części: 113742,44 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania – ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206086,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228487,16 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania – ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193786,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232323,26 PLN
| 2025-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |