Dostawa samochodu typu pick-up na potrzeby Tucholskiego Parku Krajobraozwego

TUCHOLSKI PARK KRAJOBRAZOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00395171
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00395171/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-28 09:49
Lokalizacja
Tuchola, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a59a93dd-3cad-4eca-9c62-6628c1c69bb2
Identyfikator
5611198896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy z napędem na 4 kołaPojazdy terenowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00395171 z dnia 2025-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu typu pick-up na potrzeby Tucholskiego Parku Krajobraozwego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TUCHOLSKI PARK KRAJOBRAZOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001351463

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podgórna 1

1.5.2.) Miejscowość: Tuchola

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-500

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@tuchpark.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://parki.kujawsko-pomorskie.pl/tpk

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1138219

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu typu pick-up na potrzeby Tucholskiego Parku Krajobraozwego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a59a93dd-3cad-4eca-9c62-6628c1c69bb2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00395171

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00282885/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup specjalistycznego samochodu terenowego do prowadzenia badań, monitoringu przyrodniczego i obsługi zajęć edukacyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

3. Zamówienie jest realizowane z dofinansowaniem ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021 - 2027 w ramach projektu nr FEKP.02.15-IZ.00-0013/24 „Realizacja funkcji Rezerwatu Biosfery Bory Tucholskie przez Województwo Kujawsko - Pomorskie”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00356042

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TPK.261.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu typu pick-up na potrzeby Tucholskiego Parku Krajobrazowego w zakresie i na warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34113300-5 - Pojazdy terenowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny złożonej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273675,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273675,00 PLN

2025-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy