Dzierżawa aparatów do ciągłych zabiegów nerkozastępczych i plazmaferezy wraz z dostawą kompatybilnych płynów i akcesoriów zużywalnych
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00395376
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00395376/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-08-28 10:32
- Lokalizacja
- Nysa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c95c7e51-bee4-4241-b99c-238fe202d52f
- Identyfikator
- 7531967997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do terapii nerkowej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00395376 z dnia 2025-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dzierżawa aparatów do ciągłych zabiegów nerkozastępczych i plazmaferezy wraz z dostawą kompatybilnych płynów i akcesoriów zużywalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313443
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Warszawy 34
1.5.2.) Miejscowość: Nysa
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bobak@zoznysa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoznysa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c95c7e51-bee4-4241-b99c-238fe202d52f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dzierżawa aparatów do ciągłych zabiegów nerkozastępczych i plazmaferezy wraz z dostawą kompatybilnych płynów i akcesoriów zużywalnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c95c7e51-bee4-4241-b99c-238fe202d52f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00395376
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00092751/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.34 Dzireżawa aparatów do ciągłych zabiegów nerkozastępczych i plazmaferezy wraz z dostawą kompatybilnych płynów i akcesoriów zużywalnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00382822
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZZP-344/42/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa aparatów do ciągłych zabiegów nerkozastępczych i plazmaferezy wraz z dostawą kompatybilnych płynów i akcesoriów zużywalnych, zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz parametrami technicznymi, stanowiącymi załącznik nr 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 33181000-2 - Urządzenia do terapii nerkowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych – oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Kwota, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia – 777 290,00 zł brutto
Oferta najkorzystniejsza – 936 756,00 zł brutto
| 2025-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |