Bieżąca konserwacja systemu Monitoringu Prewencyjnego Wrocławia.
Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00395585
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00395585/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-08-28 11:21
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b54b267f-2161-4233-86e5-1f0f14b59366
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00395585 z dnia 2025-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżąca konserwacja systemu Monitoringu Prewencyjnego Wrocławia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Urząd Miejski Wrocławia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001094670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Nowy Targ
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-141
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp.dz@um.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wroclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/umw https://bip.um.wroc.pl//przetargi/1011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżąca konserwacja systemu Monitoringu Prewencyjnego Wrocławia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b54b267f-2161-4233-86e5-1f0f14b59366
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00395585
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043516/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Bieżąca konserwacja systemu Monitoringu Prewencyjnego Wrocławia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00362403
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/55/2025/WBZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 528455,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja systemu Monitoringu Prewencyjnego Wrocławia.
Wykonawca zobowiązany jest świadczyć usługi serwisowe w zakresie bieżącego utrzymania sprawności punktów kamerowych Monitoringu Prewencyjnego Wrocławia, systemu łączności radiowej LMDS oraz oprogramowania dziedzinowego Genetec Security Center
4.5.3.) Główny kod CPV: 50343000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń wideo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50331000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji linii telekomunikacyjnych
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
32418000-6 - Sieć radiowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 14) ustawy Pzp.| 2025-08-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |