„Dowóz i odwóz dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2025/2026”

Gmina Skalbmierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00395714
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00395714/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-28 11:43
Lokalizacja
Skalbmierz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08f207b1-74d1-4566-9bc2-a3328bd7cf1d
Identyfikator
6050020060
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

JOANNA WOJTASIKSkalbmierz, PL · lot 0
306 961,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00395714 z dnia 2025-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dowóz i odwóz dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2025/2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skalbmierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009863

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 1

1.5.2.) Miejscowość: Skalbmierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-530

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@skalbmierz.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.skalbmierz.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/skalbmierz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dowóz i odwóz dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2025/2026”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08f207b1-74d1-4566-9bc2-a3328bd7cf1d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00395714

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028527/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz i odwóz dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli w roku szkolnym 2025/2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00313462

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 447816,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia:
Usługi transportowe, wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą i opiekunami. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w zakresie dowozu i odwozu dzieci i uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu i Szkoły Podstawowej w Topoli w roku szkolnym 2025/2026 we wszystkie dni nauki szkolnej. Zamówienie obejmuje dowóz i odwóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Skalbmierz z miejscowości
1) Do Zespołu Placówek Oświatowych w Skalbmierzu:
Sielec Kolonia, Grodzonowice, Drożejowice, Podgaje, Szarbia Zwierzyniecka, Tempoczów Kolonia, Rosiejów, Zakrzów, Sietejów, Małoszów, Bolowiec, Baranów, Zakrzówek, Tempoczów Rędziny, Kózki, Przybenice, Bełzów, Boszczynek, Szczekarzów, Kobylniki.
2) Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Topoli:
Kobylniki, Krępice.

Dowóz i odwóz organizowany będzie w dni nauki szkolnej z wykorzystaniem autobusów stanowiących własność Wykonawcy w ilości 2 autobusów oraz 1 rezerwowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306961,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422604,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 306961,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Joanna Wojtasik Przewóz Osób

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6621112075

7.3.4) Miejscowość: Skalbmierz

7.3.5) Kod pocztowy: 28-530

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306961,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi