Promocja Miasta Kielce w ramach „Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji - Kielce 2025”

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00396302
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00396302/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-28 13:35
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb205f0d-1f02-46f2-9c9d-f040eead9474
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

ESKANDER KRZYSZTOF GRZEGOCKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpole, PL · lot 0
200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00396302 z dnia 2025-08-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Miasta Kielce w ramach „Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji - Kielce 2025”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marketing@um.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kielce.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja Miasta Kielce w ramach „Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji - Kielce 2025”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb205f0d-1f02-46f2-9c9d-f040eead9474

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00396302

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043379/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Promocja Miasta Kielce w ramach "Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji -Kielce 2025"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00372289

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit a) ustawy PZP przyczyną uzasadniającą tryb z wolnej ręki są względy techn. o obiektywnym charakterze, które wskazują na jedynego Wykonawcę, ponieważ nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężania parametrów zamówienia. Jedynym Wykonawcą, który jest w stanie wykonać usługę, jest Eskander Krzysztof Grzegocki s.k. - wyłączny organizator Festiwalu. Impreza gromadzi pełną publiczność w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach oraz miliony widzów przed telewizorami, więc Festiwal jest znakomitą okazją do promocji Kielc. Wykonawca będzie świadczył usługi promocyjne na rzecz Kielc poprzez m.in. nadanie m. Kielce tytułu „Miasto Gospodarz”, umieszczenie herbu Kielc na str. www Festiwalu, w materiałach, kanałach promocyjnych, produkcję zwiastunów dot. Festiwalu i ich emisję na antenie TV Polsat. Udzielenie zamówienia z wolnej ręki jest uzasadnione i wyczerpuje przesłanki ww. przepisów PZP.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PKS-III.0542.36.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania z zakresu promocji Miasta Kielce w związku z organizacją „Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji - Kielce 2025”, który odbędzie się w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach w dniach 29-31 sierpnia 2025 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 200000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eskander Krzysztof Grzegocki Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543346835

7.3.3) Ulica: Malczewskiego 3/1

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-030

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-08-13 do 2025-09-06
2025-08-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi