Zakup, dostawa i montaż systemu regałów jezdnych z siatkami do przechowywania obrazów wraz z szafami do przechowywania obiektów na płasko w Muzeum Hutnictwa w Chorzowie przy ul. Metalowców 4a

Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00473200
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00473200/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-27 13:34
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-99a17bd0-3918-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
6272776031
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Regały archiwalne

Wykonawcy

1 przyznane

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM BUDOWNICTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
185 238 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00473200 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż systemu regałów jezdnych z siatkami do przechowywania obrazów wraz z szafami do przechowywania obiektów na płasko w Muzeum Hutnictwa w Chorzowie przy ul. Metalowców 4a

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520830354

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Metalowców 4a

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@muzeumhutnictwa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://muzeumhutnictwa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99a17bd0-3918-11ef-b37c-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność kulturalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa i montaż systemu regałów jezdnych z siatkami do przechowywania obrazów wraz z szafami do przechowywania obiektów na płasko w Muzeum Hutnictwa w Chorzowie przy ul. Metalowców 4a

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99a17bd0-3918-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473200

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00017355/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup, dostawa i montaż systemu regałów jezdnych z siatkami do przechowywania obrazów wraz z szafami do przechowywania obiektów na płasko w Muzeum Hutnictwa w Chorzowie przy ul. Metalowców 4a.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413494

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MH.272.64.2024.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczanie i montaż regałów jezdnych z siatkami do przechowywania obrazów wraz z szafami do przechowywania obiektów na płasko, który będzie się odbywać w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 w pomieszczeniach wskazanych przez Zamawiającego w siedzibie głównej Zamawiającego przy ul. Metalowców 4a w Chorzowie. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie transportem Wykonawcy, na koszt i ryzyko Wykonawcy.
2. Dostarczony asortyment musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowany najpóźniej w roku poprzedzającym rok dostawy, musi posiadać wymagane przepisami prawa atesty, certyfikaty, świadectwa, jakości oraz spełniać wszystkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej „OPZ”) zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia, zgodnie ze wzorem umowy, który stanowi Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39131100-0 - Regały archiwalne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185238,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366540 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185238 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5261039989

7.3.3) Ulica: Grójecka 128 paw. 51

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-383

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185238 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy