Dostawa produktów farmaceutycznych, materiałów opatrunkowych, środków antyseptycznych i dezynfekcyjne, kremów i płynów farmaceutycznych, amb. syst. rejestrujących, sprzętu i urządzeń med. oraz mebli
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00473209
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00473209/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-27 13:35
- Lokalizacja
- Rząska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-95afe889-351a-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5130222434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00473209 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa produktów farmaceutycznych, materiałów opatrunkowych, środków antyseptycznych i dezynfekcyjne, kremów i płynów farmaceutycznych, amb. syst. rejestrujących, sprzętu i urządzeń med. oraz mebli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 1
1.5.2.) Miejscowość: Rząska
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 35wog.szp4@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: 35wog.wp.mil.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/35wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa produktów farmaceutycznych, materiałów opatrunkowych, środków antyseptycznych i dezynfekcyjne, kremów i płynów farmaceutycznych, amb. syst. rejestrujących, sprzętu i urządzeń med. oraz mebli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95afe889-351a-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473209
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044902/39/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.10 Dostawa produktów farmaceutycznych, materiałów medycznych, środków antyseptycznych i dezynfekujących oraz drobnego wyposażenia medycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 43/MED/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 453303,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.1 Produkty farmaceutyczne4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze
4.5.5.) Wartość części: 119775,27 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.2 Materiały opatrunkowe i medyczne4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141100-1 - Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
4.5.5.) Wartość części: 166318,29 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.3 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne4.5.3.) Główny kod CPV: 33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
4.5.5.) Wartość części: 9245,25 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.4 Kremy lub płyny farmaceutyczne4.5.3.) Główny kod CPV: 33711540-4 - Kremy lub płyny parafarmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 116835,02 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.5 Ambulatoryjny system rejestrujący4.5.3.) Główny kod CPV: 33121000-4 - Ambulatoryjny system rejestrujący
4.5.5.) Wartość części: 724,07 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.6 Sprzęt i urządzenia medyczne4.5.3.) Główny kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
4.5.5.) Wartość części: 36753,66 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cz.7 Meble medyczne4.5.3.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne
4.5.5.) Wartość części: 3651,76 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) unieważnia część 3 przetargu „Dostawa produktów farmaceutycznych, materiałów opatrunkowych, środków antyseptycznych i dezynfekcyjne, kremów i płynów farmaceutycznych, ambulatoryjnych systemów rejestrujących, sprzętu i urządzeń medycznych oraz mebli medycznych dla potrzeb 35 WOG oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu” sygn. 43/MED/24.
Do Zamawiającego w terminie określonym w SWZ w części nr 3 przetargu „Dostawa produktów farmaceutycznych, materiałów opatrunkowych, środków antyseptycznych i dezynfekcyjne, kremów i płynów farmaceutycznych, ambulatoryjnych systemów rejestrujących, sprzętu i urządzeń medycznych oraz mebli medycznych dla potrzeb 35 WOG oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu” sygn. 43/MED/24 nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |