Dowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Węgorzyno do ośrodków i placówek dla dzieci niepełnosprawnych.

Gmina Węgorzyno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00397111
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00397111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-29 08:17
Lokalizacja
Węgorzyno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-119427c5-a08f-4a61-b6cf-896c69198617
Identyfikator
8541001653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK SEROCZYŃSKIIńsko, PL · lot 0
262 002,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00397111 z dnia 2025-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Węgorzyno do ośrodków i placówek dla dzieci niepełnosprawnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Węgorzyno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Węgorzyno

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-155

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 91 39 71 563

1.5.8.) Numer faksu: 91 39 71 567

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wegorzyno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wegorzyno.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wegorzyno.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz i opieka w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Węgorzyno do ośrodków i placówek dla dzieci niepełnosprawnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-119427c5-a08f-4a61-b6cf-896c69198617

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00397111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00337730/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przewóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Węgorzyno do placówek oświatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00351030

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265714,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Usługi transportowe w zakresie dowozu i opieki w czasie przewozu dzieci niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie Gminy Węgorzyno do i z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Tęczowa Kraina” w Gudowie, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Gudowie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gudowie, Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radowie Wielkim, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Radowie Wielkim, Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Siedlicach, na trasie dom – placówka, placówka – dom w terminie od dnia 01 września 2025 r. do dnia 30 czerwca 2026 r., we wszystkie dni nauki szkolnej, zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2025/2026 i szczegółowym wykazem tras dowozu i odwozu dzieci określonych w załączniku nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 262002,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360045,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 262002,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marek Seroczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8541719356

7.3.3) Ulica: Henryka Sienkiewicza

7.3.4) Miejscowość: Ińsko

7.3.5) Kod pocztowy: 73-140

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 262002,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30
2025-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi