Sukcesywne dostawy art. spożywczych i konserwowych na potrzeby wychowanków, do Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi w roku szkolnym 2024/2025
Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00473253
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00473253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-27 13:45
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9d6eed4-3526-457d-af0d-d1c41f62f4d5
- Identyfikator
- 7292610966
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00473253 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy art. spożywczych i konserwowych na potrzeby wychowanków, do Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi w roku szkolnym 2024/2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000989465
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podgórna 9/11
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 93-278
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 6432930
1.5.8.) Numer faksu: 42 6421762
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@bs12.elodz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bs12lodz.bip.wikom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uml.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy art. spożywczych i konserwowych na potrzeby wychowanków, do Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi w roku szkolnym 2024/20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9d6eed4-3526-457d-af0d-d1c41f62f4d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00263078/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Sukcesywne dostawy art. spożywczych i konserwowych na potrzeby wychowanków, do Bursy Szkolnej Nr 12 w Łodzi, rok szkolny 2024/2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444915
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BS12.ZP.III.26.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 168353,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa art. spożywczych oraz konserwowych, na potrzeby wychowanków Bursy Szkolnej Nr 12, w ilości i rodzajach określonych w Formularzu ofertowo-cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2a do SWZ w okresie od września 2024r. do czerwca 2025r.3. Artykuły spożywcze oraz konserwowe powinny być dostarczane w zależności od bieżących potrzeb. Dostawa artykułów spożywczych oraz konserwowych obejmuje dostarczenie ich przez Wykonawcę własnym transportem do siedziby Zamawiającego w godzinach 8:00 – 10:00 od poniedziałku do piątku oraz wniesienie do pomieszczeń magazynowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:Zamawiający, na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 184 151,14 zł brutto i udostępnił tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania przed otwarciem ofert, które miało miejsce 14 sierpnia 2024 r. o godzinie13:00. Jedyna w postępowaniu oferta złożona przez PPH Polaris Małgorzata Gruszczyńska, 62-800 Kalisz zawiera cenę wynoszącą 419 090,34 zł brutto. Zamawiający po przeanalizowaniu swoich możliwości finansowych nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. Zamawiający zatem unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Jednocześnie Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 262 ustawy Pzp, o wszczęciu kolejnego postępowania, które dotyczy tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmuje ten sam przedmiot zamówienia niezwłocznie zawiadomi wykonawców, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 419090,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 419090,34 PLN
| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |