Zagospodarowanie terenu przy budynkach świetlic wiejskich w miejscowościach Muchów, Kondratów, Stanisławów i Pomocne

GMINA MĘCINKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00397518
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00397518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-29 10:22
Lokalizacja
Męcinka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b7ae11e-6482-4601-80c7-8199dca14007
Identyfikator
6951399938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneDrenażeRoboty w zakresie różnych nawierzchniSprzęt z gotowych elementów

Wykonawcy

4 przyznane

ŁUKASZ HORODYSKIWOJCIESZÓW, PL · lot 0
80 264,79 PLN
ŁUKASZ SZŁAPAJanówek 23b, PL · lot 1
153 083,88 PLN
ŁUKASZ SZŁAPAJanówek 23b, PL · lot 2
154 562,59 PLN
ŁUKASZ HORODYSKIWOJCIESZÓW, PL · lot 3
81 812,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00397518 z dnia 2025-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy budynkach świetlic wiejskich w miejscowościach Muchów, Kondratów, Stanisławów i Pomocne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MĘCINKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647400

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Męcinka 11

1.5.2.) Miejscowość: Męcinka

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-424

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@mecinka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mecinka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b7ae11e-6482-4601-80c7-8199dca14007

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy budynkach świetlic wiejskich w miejscowościach Muchów, Kondratów, Stanisławów i Pomocne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b7ae11e-6482-4601-80c7-8199dca14007

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00397518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00101560/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie terenu przy budynkach świetlic wiejskich w miejscowościach Muchów, Kondratów, Stanisławów i Pomocne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00202621

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IS.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 438000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zamówienia: „Zagospodarowanie terenu przy budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Muchów”
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przy nowobudowanej świetlicy wiejskiej w Muchowie.
Lokalizacja: Muchów 21B, działka nr 113/2 obręb Muchów, gmina Męcinka.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- wykonanie drenażu opaskowego z rur drenarskich PVC wokół budynku świetlicy wraz ze studnią chłonną,
- montaż odwodnienia liniowego z podłączeniem do drenażu opaskowego,
- montaż obrzeży betonowych wokół drenażu opaskowego,
- wykonanie nawierzchni ciągów pieszych z kostki betonowej gr. 6 cm i 8 cm,
- wykonanie nawierzchni ciągów jezdnych z płyt betonowych ażurowych,
- wykonanie terenów zielonych.
Szczegółowy opis zamówienia w części 1 znajduje się w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ:

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

43124100-9 - Drenaże

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów

4.5.5.) Wartość części: 69000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zamówienia: „Zagospodarowanie terenu przy budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Kondratów”
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przy nowobudowanej świetlicy wiejskiej w Kondratowie.
Lokalizacja: Kondratów 56a, działka nr 98, obręb Kondratów, gmina Męcinka.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- wykonanie drenażu opaskowego z rur drenarskich PVC wokół budynku świetlicy wraz ze studnią chłonną,
- montaż obrzeży betonowych wokół drenażu opaskowego,
- wykonanie nawierzchni ciągów pieszych z kostki betonowej gr. 6 cm i 8 cm,
- wykonanie nawierzchni ciągów jezdnych z płyt betonowych ażurowych,
- montaż urządzeń siłowni zewnętrznej,
- montaż ogrodzenia panelowego wraz z 2 bramami wjazdowymi,
- wykonanie terenów zielonych.
Szczegółowy opis zamówienia w części 2 znajduje się w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

43124100-9 - Drenaże

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów

4.5.5.) Wartość części: 145000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 zamówienia: „Zagospodarowanie terenu przy budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Stanisławów”
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przy nowobudowanej świetlicy wiejskiej w Stanisławowie.
Lokalizacja: Stanisławów 23a, działka nr 46/1 obręb Stanisławów, gmina Męcinka.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- wykonanie drenażu opaskowego z rur drenarskich PVC wokół budynku świetlicy wraz ze studnią chłonną,
- montaż obrzeży betonowych wokół drenażu opaskowego,
- wykonanie nawierzchni ciągów pieszych z kostki betonowej gr. 6 cm i 8 cm,
- wykonanie nawierzchni ciągów jezdnych z płyt betonowych ażurowych,
- wykonanie schodów terenowych z betonowych stopnic blokowych,
- montaż 2 betonowych przyczółków na istniejącym przepuście drogowym,
- montaż 2 barierek na przepuście drogowym,
- wykonanie terenów zielonych.
Szczegółowy opis zamówienia w części 3 znajduje się w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

43124100-9 - Drenaże

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów

4.5.5.) Wartość części: 141000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 zamówienia: „Zagospodarowanie terenu przy budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Pomocne”
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przy nowobudowanej świetlicy wiejskiej w Pomocne.
Lokalizacja: Pomocne 51a, działka 571, obręb Pomocne, gmina Męcinka.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
- wykonanie drenażu opaskowego z rur drenarskich PVC wokół budynku świetlicy wraz ze studnią chłonną
- montaż odwodnienia liniowego z podłączeniem do drenażu opaskowego,
- montaż obrzeży betonowych wokół drenażu opaskowego,
- wykonanie nawierzchni ciągów pieszych z kostki betonowej gr. 6 cm,
- wykonanie nawierzchni ciągów jezdnych z kostki betonowej gr. 8 cm,
- wykonanie terenów zielonych.
Szczegółowy opis zamówienia w części 4 znajduje się w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

43124100-9 - Drenaże

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów

4.5.5.) Wartość części: 83000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80264,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 123000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80264,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: THOR-BUD Łukasz Horodyski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6941582919

7.3.3) Ulica: Kolejowa 2/3

7.3.4) Miejscowość: Wojcieszów

7.3.5) Kod pocztowy: 59-550

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80264,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153083,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165051,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153083,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "AquaDren" Łukasz Szłapa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6941545829

7.3.4) Miejscowość: Janówek 23b

7.3.5) Kod pocztowy: 58-508

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153083,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 154562,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158815,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 154562,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "AquaDren" Łukasz Szłapa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6941545829

7.3.4) Miejscowość: Janówek 23b

7.3.5) Kod pocztowy: 58-508

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154562,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81812,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81812,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: THOR-BUD Łukasz Horodyski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6941582919

7.3.3) Ulica: Kolejowa 2/3

7.3.4) Miejscowość: Wojcieszów

7.3.5) Kod pocztowy: 59-550

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81812,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane