Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet oraz replikacji backupu

MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00397556
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00397556/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-08-29 10:35
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-491cf465-2f83-4a40-b3d8-404c0f911877
Identyfikator
5262895199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi internetoweUsługi dodatkowe w zakresie sieci danych

Wykonawcy

1 przyznane

'NETIA' SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
298 727,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00397556 z dnia 2025-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet oraz replikacji backupu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140315583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wspólna 2/4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-926

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mfipr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.mfipr.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.mfipr.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet oraz replikacji backupu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-491cf465-2f83-4a40-b3d8-404c0f911877

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00397556

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00085059/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.33 Zakup usługi dostępu do Internetu oraz replikacji backupu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wynagrodzenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027 oraz z budżetu państwa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-V.2611.30.2025.MJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 399729,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) usługa redundantnego dostępu do sieci Internet, w lokalizacji przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie:
a) podłączenie, konfiguracja usługi dostępu do sieci Internet, dostarczenie niezbędnych urządzeń takich jak urządzenia światłowodowe i 2 routery w terminie do 17.11.2025 r. ,
b) usługa dostępu do sieci Internet świadczona w terminie od 01.12.2025 r. do 31.12.2028 r.
2) usługa kolokacji:
a) konfiguracja, uruchomienie i przetestowanie usługi kolokacji w terminie do 31.12.2025 roku,
b) świadczenie usługi kolokacji w okresie od 1.01.2026 r. do dnia 31.12.2028 r.
Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72400000-4 - Usługi internetowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72315100-7 - Usługi dodatkowe w zakresie sieci danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298727,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325317,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298727,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NETIA S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260205575

7.3.3) Ulica: Poleczki 13

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-822

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298727,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Na realizację Zamówienia składają się:
1) usługa redundantnego dostępu do sieci Internet, w lokalizacji przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie:
a) podłączenie, konfiguracja usługi dostępu do sieci Internet, dostarczenie niezbędnych urządzeń takich jak urządzenia światłowodowe i 2 routery w terminie do 17.11.2025 roku,
b) usługa dostępu do sieci Internet świadczona w terminie od 01.12.2025 r. do 31.12.2028 roku;
2) usługa kolokacji:
a) konfiguracja, uruchomienie i przetestowanie usługi kolokacji w terminie do 31.12.2025 roku,
b) świadczenie usługi kolokacji w okresie od 1.01.2026 r. do 31.12.2028 roku.
2025-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi