Zakup samochodu osobowego dla Starostwa Powiatowego w Bochni
POWIAT BOCHEŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00397970
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00397970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-08-29 12:14
- Lokalizacja
- Bochnia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4193eb9a-fc12-4b3a-a40a-ca03ac59f6cf
- Identyfikator
- 8681599283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00397970 z dnia 2025-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego dla Starostwa Powiatowego w Bochni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BOCHEŃSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Bochni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Bochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.kuznar@powiatbochenski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/spbochnia
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-bochnia.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-bochnia/demand/220613/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego dla Starostwa Powiatowego w Bochni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4193eb9a-fc12-4b3a-a40a-ca03ac59f6cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00397970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015007/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup samochodu osobowego dla Starostwa Powiatowego w Bochni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00321345
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 195617,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego samochodu osobowego wyprodukowanego w 2025 roku na potrzeby Starostwa Powiatowego w Bochni oraz jego dostarczenie do siedziby Zamawiającego na adres ul. Kazimierza Wielkiego 31, 32-700 Bochnia.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.W postępowaniu została złożona tylko jedna oferta , więc nie było możliwe zastosowanie art. 263.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221000,00 PLN
| 2025-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |