Zagospodarowanie terenu działki nr 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie

Gmina Kobierzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00398195
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00398195/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-08-29 13:01
Lokalizacja
Kobierzyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ba6dfeb7-3a9e-486a-96f1-122a2875e3ef
Identyfikator
8961308068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR SZUMANJaworzyna Śląska, PL · lot 0
66 463,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00398195 z dnia 2025-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu działki nr 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobierzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935075

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Pałacowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rpzemla@ugk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ugk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ugk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu działki nr 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba6dfeb7-3a9e-486a-96f1-122a2875e3ef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00398195

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Uzasadnienie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.)

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.22.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

w postępowaniu prowadzonym w trybie zamówienia z wolnej ręki pn.: Zagospodarowaniu terenu działki nr działki 286/42 oraz 286/121 obręb Bielany Wrocławskie, na podstawie PFU w trybie „zaprojektuj i wybuduj” polegających na wykonaniu:
wykonanie poszerzenia ciągu pieszo – rowerowego zgodnie z wytycznymi KPWiK Sp. z o.o. z dnia 21.01.2025r., ze względu na planowany układ pieszo – drogowy i usytuowanie sieci kanalizacji sanitarnej należy zaprojektować dojazd do sieci kanalizacji sanitarnej poprzez poszerzenie pierwotnie projektowanego ciągu do szerokości min. 3,5m oraz projektowane meandry i wzniesienia przesunąć z początku sieci (od strony skrzyżowania ul. Nektarowej i Irysowej) by umożliwić dojazd pojazdu WUKO do studni rewizyjnej. Znak sprawy: RŚZiZP.271.42.2024
zastosowanie włazów studni z zamkiem śrubowym zgodnie z wytycznymi KPWiK Sp. z o.o. z dnia 21.01.2025r. co poprawi bezpieczeństwo i uniemożliwi przypadkowe otwarcie przez użytkowników ogólnodostępnego terenu rekreacyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Kształtowania Zieleni SZUMAN Piotr

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8842164568

7.3.3) Ulica: ul. Ceglana 14

7.3.4) Miejscowość: Jaworzyna Śląska

7.3.5) Kod pocztowy: 58-140

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66463,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-08-28 do 2025-11-30
2025-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane