Poprawa jakości regionalnej oferty kulturalnej Gminy Rzekuń poprzez zakup mobilnej sceny artystycznej

Gmina Rzekuń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00398212
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00398212/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-29 13:05
Lokalizacja
Rzekuń, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-319f0c6a-acce-4352-b304-7650cdd50394
Identyfikator
7582141729
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadwozia pojazdów, przyczepy lub naczepyKonstrukcje i części konstrukcjiMikrofony i głośnikiSprzęt nagłaśniający

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW IGIELSKIŁomża, PL · lot 0
538 301,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00398212 z dnia 2025-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Poprawa jakości regionalnej oferty kulturalnej Gminy Rzekuń poprzez zakup mobilnej sceny artystycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzekuń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667959

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 33

1.5.2.) Miejscowość: Rzekuń

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-411

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 296432000

1.5.8.) Numer faksu: 296432093

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@rzekun.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzekun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-319f0c6a-acce-4352-b304-7650cdd50394

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa jakości regionalnej oferty kulturalnej Gminy Rzekuń poprzez zakup mobilnej sceny artystycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-319f0c6a-acce-4352-b304-7650cdd50394

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00398212

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038247/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Poprawa jakości regionalnej oferty kulturalnej Gminy Rzekuń poprzez zakup mobilnej sceny artystycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest realizowane w ramach Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027 Priorytet V Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu Kultura i Turystyka Typ projektów Rozwój infrastruktury do prowadzenia działalności kulturalnej ważnej dla edukacji i aktywności kulturalnej

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00366193

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FPZ.271.1.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa dla Zamawiającego Gminy Rzekuń z siedzibą przy ul. Kościuszki 33, 07-411 Rzekuń, sceny mobilnej z systemem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych, kompletny pod względem technicznym.
Asortyment składający się na przedmiot zamówienia musi posiadać stosowne certyfikaty, atesty i raporty dopuszczające do sprzedaży i użytkowania na terenie RP.
Zakres zamówienia obejmuje :
1) dostawę sceny mobilnej z systemem nagłośnieniowym i oświetleniowym wraz z pełną dokumentacją techniczną oraz dokumentami jakościowymi w języku polskim. Przedmiot należy dostarczyć na miejsce wskazane przez Zamawiającego tj. 07-411 Rzekuń, ul. Kościuszki 33.
2) Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia pokazowego montażu sceny z uruchomieniem sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego oraz zapewniania przeszkolenia w zakresie montażu i obsługi sprzętu objętego zamówieniem dla min. 2 os.
3) Zamawiający wymaga umieszczenia logo projektu, z którego zakup jest finansowany oraz logo Zamawiającego na plandece lub w innym uzgodnionym w trakcie realizacji umowy miejscu. Logotypy zostaną uzgodnione z Zamawiającym.
2. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 9 Formularz Charakterystyki Technicznej I Wyposażenia
3. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 8 do SWZ „Wzór umowy”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34200000-9 - Nadwozia pojazdów, przyczepy lub naczepy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 538301,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 538301,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 538301,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kam-i Music Media Jarosław Igielski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7180050901

7.3.3) Ulica: Krucza 25

7.3.4) Miejscowość: Łomża

7.3.5) Kod pocztowy: 18-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 538301,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2025-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy