Numer postępowania: ZP/34/2025. Wykonanie oraz dostawa i montaż mebli biurowych, siedzisk oraz szaf metalowych do nowej siedziby Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00398442
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00398442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-08-29 13:54
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a372f74b-7189-4361-a4fc-4ef97aa32ce4
Identyfikator
8130269288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweStołyBiurkaSiedziska obrotoweKrzesłaZbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00398442 z dnia 2025-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Numer postępowania: ZP/34/2025. Wykonanie oraz dostawa i montaż mebli biurowych, siedzisk oraz szaf metalowych do nowej siedziby Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690316970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dąbrowskiego 30

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@rz.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkarpacka.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://podkarpacka-policja.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Numer postępowania: ZP/34/2025. Wykonanie oraz dostawa i montaż mebli biurowych, siedzisk oraz szaf metalowych do nowej siedziby Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a372f74b-7189-4361-a4fc-4ef97aa32ce4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00398442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00107094/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.16 Wykonanie oraz dostawa i montaż mebli biurowych, siedzisk oraz szaf metalowych do nowej siedziby Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00349515

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/34/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 1 – dostawa, montaż i ustawienie we wskazanych pomieszczeniach Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście mebli biurowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121200-8 - Stoły

39121100-7 - Biurka

4.5.5.) Wartość części: 48780,49 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 2 – dostawa, montaż i ustawienie we wskazanych pomieszczeniach Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście siedzisk

4.5.3.) Główny kod CPV: 39111100-4 - Siedziska obrotowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39112000-0 - Krzesła

4.5.5.) Wartość części: 40650,41 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

zadanie nr 3 – dostawa, montaż i ustawienie we wskazanych pomieszczeniach Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście wyposażenia metalowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 44421000-7 - Zbrojone lub wzmocnione szafy, kasy i drzwi

4.5.5.) Wartość części: 48780,49 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia: art. 255 pkt 3) ustawy, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli ,,cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty".

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert na dzień 07.08.2025 r. do godz. 10:00. Do upływu terminu składania ofert, w zakresie niniejszego zadania, wpłynęły 3 oferty nw. Wykonawców:

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Szkół „CEZAS” Sp. z o. o., Al. Solidarności 15, 15-751 Białystok - Cena oferty brutto - 123 394,83 zł

ZPK Sp. z o. o., ul. Budowlanych 7c, 21-300 Radzyń Podlaski - Cena oferty brutto - 65 622,96 zł

BENER Michał Benka, ul. Wileńska 59B/15, 80-215 Gdańsk - Cena oferty brutto - 90 872,40 zł

Zamawiający, stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę brutto jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 170 000,00 zł brutto, a także na realizację zadania nr 2, tj. 50 000,00 zł brutto.

Jak wynika z powyższego cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, w zakresie zadania nr 2.

Po dokonaniu analizy finansowej Zamawiający ustalił, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, w zakresie zadania nr 2, do ceny najkorzystniejszej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2025-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy