Modernizacja budynków ZS Ekonomicznych – wymiana stolarki okiennej.
ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. STEFANA STARZYŃSKIEGO W GORZOWIE WLKP.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00473455
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00473455/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-27 14:30
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-404ee9c2-b6d9-41c0-8ef3-f213529d0b0e
- Identyfikator
- 5990112969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00473455 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków ZS Ekonomicznych – wymiana stolarki okiennej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. STEFANA STARZYŃSKIEGO W GORZOWIE WLKP.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210203226
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 30 Stycznia 29
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 957223595
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gosp@ekonomik.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekonomik.gorzow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-404ee9c2-b6d9-41c0-8ef3-f213529d0b0e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynków ZS Ekonomicznych – wymiana stolarki okiennej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-404ee9c2-b6d9-41c0-8ef3-f213529d0b0e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473455
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00419651/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja budynków ZS Ekonomicznych – wymiana stolarki okiennej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432240
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSE.ZP.1.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych, pn: Modernizacja budynków ZS Ekonomicznych – wymiana stolarki okiennej.
2) Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest dostawa i montaż stolarki okiennej, drewnianej wraz z wykonaniem obróbek, renowacja wskazanych okien, montaż nawiewników, uzupełnienie szprosów na istniejących oknach, wymiana podokienników wewnętrznych.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej stanowiącej Opis Przedmiotu Zamówienia, oraz stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |