OPRACOWANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ DLA INWESTYCJI PN. PRZEBUDOWA UL. PODGÓRNEJ W CZARNKOWIE - POSTĘPOWANIE 2

Gmina Miasta Czarnków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00473458
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00473458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-27 14:32
Lokalizacja
Czarnków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c0a13c0-9ed8-41dd-8ca7-2750186bff3a
Identyfikator
7632093092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00473458 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ DLA INWESTYCJI
PN. PRZEBUDOWA UL. PODGÓRNEJ W CZARNKOWIE - POSTĘPOWANIE 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Czarnków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791052

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Wolności 6

1.5.2.) Miejscowość: Czarnków

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@czarnkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czarnkowurzad

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ DLA INWESTYCJI
PN. PRZEBUDOWA UL. PODGÓRNEJ W CZARNKOWIE - POSTĘPOWANIE 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c0a13c0-9ed8-41dd-8ca7-2750186bff3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011737/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Przebudowa ul. Podgórnej w Czarnkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447468

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TI.271.18.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji technicznej dla inwestycji
pn. Przebudowa ul. Podgórnej w Czarnkowie - Postępowanie 2.
Szczegółowy zakres prac określony został w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ
– Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie jest w stanie zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.
2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi