Remont drogi powiatowej Nr 1019 L (Rudka - Kobylany - Wygnanki) gr. woj. – Bordziłówka w km 0+000 do km 2+250 odcinek długości 2,250 km
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00399134
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00399134/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-01 08:01
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a982aa47-83d9-4f58-9bae-b2cf1855e07d
- Identyfikator
- 5371993162
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00399134 z dnia 2025-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej Nr 1019 L (Rudka - Kobylany - Wygnanki) gr. woj. – Bordziłówka w km 0+000 do km 2+250 odcinek długości 2,250 km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIAŁEJ PODLASKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sidorska 90A
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 833437975
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzysztof.salak@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbp.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdp21500bp.ezamawiajacy.pl/pn/zdp21500bp/demand/227051/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej Nr 1019 L (Rudka - Kobylany - Wygnanki) gr. woj. – Bordziłówka w km 0+000 do km 2+250 odcinek długości 2,250 km2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a982aa47-83d9-4f58-9bae-b2cf1855e07d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00399134
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012830/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont drogi powiatowej Nr 1019L w m. Droblin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00370231
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.370.17.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2218034,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi powiatowej Nr 1019 L (Rudka - Kobylany - Wygnanki) gr. woj. – Bordziłówka w km 0+000 do km 2+250 odcinek długości 2,250 km
Zakres prac obejmuje:
- Roboty rozbiórkowe elementów dróg
- oczyszczanie przepustów
- wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką bitumiczną
- wykonanie warstwy wiążącej oraz ścieralnej z betonu asfaltowego
- regulacja zjazdów
- Humusowanie oraz umocnienie skarp, rowów i poboczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty| 2025-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |