Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów obrębów ewidencyjnych na terenie Powiatu Bieszczadzkiego (cz. 1-3)
Powiat Bieszczadzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00399277
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00399277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-01 09:02
- Lokalizacja
- Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb255c9d-5e7a-4160-94d3-4390fb1b389a
- Identyfikator
- 6891189975
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00399277 z dnia 2025-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów obrębów ewidencyjnych
na terenie Powiatu Bieszczadzkiego (cz. 1-3)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bieszczadzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370439953
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bełska
1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kplonka@bieszczadzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieszczadzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bieszczadzki.ezamawiajacy.pl/pn/BIESZCZADZKI/demand/222709/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów obrębów ewidencyjnychna terenie Powiatu Bieszczadzkiego (cz. 1-3)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb255c9d-5e7a-4160-94d3-4390fb1b389a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00399277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058269/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów obrębów ewidencyjnych na terenie Powiatu Bieszczadzkiego (cz. 1-3)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.10.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 213900 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1. Wykonanie prac geodezyjno - kartograficzno informatycznych obrębu ewidencyjnego w m. Brzegi Dolne4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72320000-4 - Usługi bazy danych
71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego
4.5.5.) Wartość części: 89400 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów obrębów ewidencyjnychna terenie Powiatu Bieszczadzkiego (cz. 1-3)
Część 2. Wykonanie prac geodezyjno - kartograficzno informatycznych obrębu ewidencyjnego w m. Daszówka
4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72320000-4 - Usługi bazy danych
71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego
4.5.5.) Wartość części: 37200 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów obrębów ewidencyjnychna terenie Powiatu Bieszczadzkiego (cz. 1-3)
Część 3. Wykonanie prac geodezyjno - kartograficzno informatycznych obrębu ewidencyjnego w m. Łodyna
4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72320000-4 - Usługi bazy danych
71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego
4.5.5.) Wartość części: 87300 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2025-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |