Dostawa grzejników dla potrzeb remontu instalacji centralnego ogrzewania w kompleksie budynkowym (budynki nr 1, 2 oraz 5) Łukasiewicz-WIT przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Warszawski Instytut Technologiczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00399427
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00399427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-09-01 09:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b230ab77-55e7-429b-8181-680324c1f3e3
- Identyfikator
- 5250008519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00399427 z dnia 2025-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa grzejników dla potrzeb remontu instalacji centralnego ogrzewania w kompleksie budynkowym (budynki nr 1, 2 oraz 5) Łukasiewicz-WIT przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Warszawski Instytut Technologiczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387096477
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Duchnicka 3
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-796
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@wit.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wit.lukasiewicz.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wit1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa grzejników dla potrzeb remontu instalacji centralnego ogrzewania w kompleksie budynkowym (budynki nr 1, 2 oraz 5) Łukasiewicz-WIT przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b230ab77-55e7-429b-8181-680324c1f3e3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00399427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00309267
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 251.5.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zestawu grzejników na potrzeby remontu instalacji centralnego ogrzewania w kompleksie budynkowym (budynki nr 1, 2 oraz 5) Łukasiewicz-WIT przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie. Zamierzone przedsięwzięcie ma na celu modernizację instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania w zespole budynków, wykonanej z rur stalowych, na nową z rur z polipropylenu zgrzewanego. Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie czynności wykonawcy związane z pozyskaniem (produkcją lub zakupem) i dostawą na plac budowy w Warszawie fabrycznie nowych grzejników, zgodnie ze szczegółowym zestawieniem stanowiącym załącznik do niniejszej dokumentacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowi załącznik do niniejszej SWZ.
4.2. Szczegółowe postanowienia dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zawarto we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44621110-3 - Grzejniki centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195445,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429626,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 358791,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IS-BUD Patryk Goliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962762544
7.3.4) Miejscowość: Pionki
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 358791,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2025-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |