Przebudowa ulic Parkowej, ks. Mieszki oraz Słonecznej w Kadzidle

Gmina Kadzidło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00473537
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00473537/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-27 14:57
Lokalizacja
Kadzidło, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7c4b8636-c93b-4c24-afa0-8ae064af0bb0
Identyfikator
7582157110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00473537 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ulic Parkowej, ks. Mieszki oraz Słonecznej
w Kadzidle

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kadzidło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Targowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Kadzidło

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kadzidlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kadzidlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7c4b8636-c93b-4c24-afa0-8ae064af0bb0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ulic Parkowej, ks. Mieszki oraz Słonecznej
w Kadzidle

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c4b8636-c93b-4c24-afa0-8ae064af0bb0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473537

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071556/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa ulic Parkowej, ks. Mieszki oraz Słonecznej w Kadzidle

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442823

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IK.271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja obejmuje wykonanie robót branży drogowej, branży elektrycznej oraz branży sanitarnej w pasach drogowych ulicy Parkowej, ul. Ks. Mieszki wraz z odcinkiem ulicy Słonecznej.

Zakres robót dla przedmiotowej inwestycji:
a) branża drogowa:
- przebudowę nawierzchni dróg na nawierzchnię bitumiczną o szerokości 6,0 m z lokalnymi
poszerzeniami oraz zwężeniami,
- budowę chodników z kostki betonowej oraz chodników z kostki betonowej o wzmocnionej konstrukcji
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego
- budowę skrzyżowania wyniesionego z kostki betonowej
- budowę progów zwalniających z kostki betonowej
- budowę miejsc postojowych z kostki betonowej
- budowę zatok postojowych z kostki kamiennej dla autobusów
- budowę zjazdów indywidualnych oraz publicznych z kostki betonowej
- wykonanie projektowanej zieleni- trawników
- wykonanie urządzeń odwadniających/ odprowadzających wodę
- ustawienie oznakowania pionowego, wymalowanie oznakowania poziomego oraz
ustawienie elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego,
- usunięcie drzew, krzewów oraz ewentualne przycięcie gałęzi wchodzących w skrajnię projektowanej drogi (zagospodarowanie urobku po stronie Wykonawcy)
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
b) branża sanitarna
- wykonanie odcinków sieci kanalizacji deszczowej wraz z wpustami i studniami
z odprowadzeniem wód do istniejącej kanalizacji deszczowej
- przebudowa hydrantów p.poż. – zmiana lokalizacji

b) branża elektryczna
- budowa lamp oświetlenia ulicznego
- budowa linii kablowej oświetlenia drogowego.
- demontaż istniejącego oświetlenia (słupy wraz fundamentami z demontażu do przekazania Inwestorowi i odwóz w miejsce przez niego wskazane, pozostałe elementy z demontażu do zagospodarowania przez Wykonawcę)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający unieważnia postępowanie przetargowe z powodu braku środków
finansowych na zwiększenie kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane