Przebudowa drogi powiatowej nr 1269T Korzecko-Podzamcze-Chęciny na odcinku Korzecko (Stare)

Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00399572
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00399572/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-01 10:42
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af5bbde3-9e98-4a77-977a-6e154e59d67f
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty odwadniające

Wykonawcy

1 przyznane

ALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOblęgorek, PL · lot 0
279 335,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00399572 z dnia 2025-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1269T Korzecko-Podzamcze-Chęciny na odcinku Korzecko (Stare)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kielecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Kielcach

1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Wrzosowa 44, 25-211 Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291087120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdkielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdkielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdkielce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 1269T Korzecko-Podzamcze-Chęciny na odcinku Korzecko (Stare)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af5bbde3-9e98-4a77-977a-6e154e59d67f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00399572

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035553/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Przebudowa drogi powiatowej nr 1269T Korzecko-Podzamcze-Chęciny na odcinku Korzecko (Stare)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00338351

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.26.25.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 230872,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 1269 Korzecko-Podzamcze-Chęciny, na odcinku w m. Korzecko (Stare) od km: 0+100 do km: 0+800, długości 700,00 mb.
W zakres zadania wchodzi w szczególności:
a) wykonanie konstrukcji utwardzonego pobocza, w tym:
- wykonania koryta pod konstrukcję pobocza,
- wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
- wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego gr. 8 cm dla ruchu KR-2,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm dla ruchu KR-2,
b) ustawienie krawężników betonowych 15x30x100 cm na ławie z oporem z betonu C12/15,
c) ustawienie obrzeży betonowych 6x20x100 cm na ławie z oporem z betonu C12/15,
d) wykonanie podbudowy oraz nawierzchni zjazdów z kostki betonowej kolorowej gr. 8 cm,
e) rozbiórka i ponowne ułożenie kostki betonowej na zjazdach,
f) wykonanie przepustów zjazdowych z rur HDPE o średnicy 40 cm na ławie z kruszywa,
g) odmulenie istniejącego rowu gł. 30 cm,
h) umocnienie skarpy i dna rowów płytami betonowymi ażurowymi o wym. 8x40x60 cm,
i ) regulacja: zaworów wodociągowych i studni rewizyjnych kanalizacji deszczowej,
j) wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego (linia krawędziowa P-7b).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 279335,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342962,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 279335,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592037176

7.3.3) Ulica: H. Sienkiewicza 40

7.3.4) Miejscowość: Oblęgorek

7.3.5) Kod pocztowy: 26-067

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 279335,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane