Prace utrzymaniowe na rzece Stara Stobrawa w km 1+000-1+287 m. Ligota Dolna- Kluczbork gm. Kluczbork wraz z remontem jazu w km 1+234 celem zwiększenia retencji korytowej rzeki

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00399600
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00399600/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-01 10:51
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-241ffa65-f93f-489a-b55e-35a436715b16
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wodne roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałychUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

JAN MOCHKadłub Turawski, PL · lot 0
197 661 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00399600 z dnia 2025-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace utrzymaniowe na rzece Stara Stobrawa w km 1+000-1+287 m. Ligota Dolna- Kluczbork gm. Kluczbork wraz z remontem jazu w km 1+234 celem zwiększenia retencji korytowej rzeki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.rzgwgliwice@wody.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.wody.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace utrzymaniowe na rzece Stara Stobrawa w km 1+000-1+287 m. Ligota Dolna- Kluczbork gm. Kluczbork wraz z remontem jazu w km 1+234 celem zwiększenia retencji korytowej rzeki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-241ffa65-f93f-489a-b55e-35a436715b16

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00399600

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112251/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.285 Prace utrzymaniowe na rzece Stara Stobrawa w km 1+000-1+287 m. Ligota Dolna- Kluczbork gm. Kluczbork wraz z remontem jazu w km 1+234 celem zwiększenia retencji korytowej rzeki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00327409

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: C.ROZ.2710.73.2025.MB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203250,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont budowli hydrotechnicznej – jazu, w km 1+234 rzeki Stara Stobrawa (współrzędne w układzie 1992 x: 345390,08.; y: 443572,72). Dzięki przeprowadzonemu remontowi jazu nastąpi zwiększenie zdolności retencyjnej rzeki Stara Stobrawa oraz całego obszaru do nasypu drogi będącej obwodnicą, na którym znajduje się systemem nawadniająco-odwadniającym. Jaz posiada betonowe przyczółki, które częściowo posiadają ubytki oraz widoczne pęknięcia oraz powierzchnie zmurszałe – należy zastosować środki przystosowane do reprofilowania i wypełniania ubytków na powierzchni betonowej pionowej, poziomej i sufitów. Należy zastosować beton polimerowo-cementowy. Budowla posiada metalowe zasuwy, z widoczną nieszczelnością. Obecnie urządzenie wyciągowe – łańcuchy, wymagają rozkręcenia, odtłuszczenie i czyszczenie. Wymagana jest wymiana kalamitek i śrub, które zaklejone są farbami olejowymi. Należy zastosować przed nałożeniem masy naprawczej warstwą kontaktową / szczepną, antykorozyjną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45247200-2 - Roboty w zakresie budowy tam i innych konstrukcji stałych

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197661,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241018,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197661,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MOCH-BAU Jan Moch

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910222794

7.3.3) Ulica: ul. Opolska 10

7.3.4) Miejscowość: Kadłub Turawski

7.3.5) Kod pocztowy: 46-046

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197661,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2025-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane