Obsługa w zakresie programów dotacyjnych realizowanych w Narodowym Centrum Kultury
Narodowe Centrum Kultury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00399834
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00399834/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-01 11:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdb9d0d5-c8ab-4105-8d51-e8559f8550df
- Identyfikator
- 5252358353
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Dodatkowe usługi biurowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00399834 z dnia 2025-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa w zakresie programów dotacyjnych realizowanych w Narodowym Centrum Kultury
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140468418
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka 13
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-231
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11592661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa w zakresie programów dotacyjnych realizowanych w Narodowym Centrum Kultury2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdb9d0d5-c8ab-4105-8d51-e8559f8550df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00399834
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038695/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.31 Obsługa w zakresie programów dotacyjnych realizowanych w Narodowym Centrum Kultury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00374919
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.35.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
rozliczenie finansowe 47 raportów w programie BLISKO4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe
4.5.5.) Wartość części: 8000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozliczenie finansowe 20 raportów w programie Reymont4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe
4.5.5.) Wartość części: 7000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozliczenie finansowe 11 raportów w programie Bardzo Młoda Kultura4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe
4.5.5.) Wartość części: 3500,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozliczenie merytoryczno-finansowe 70-80 raportów w programie EtnoPolska4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe
4.5.5.) Wartość części: 16000,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozliczenie merytoryczno-finansowe 70-80 raportów w programie Kultura-Interwencje4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe
4.5.5.) Wartość części: 16000 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozliczenie merytoryczno-finansowe 60 raportów w programie Dom Kultury+4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe
4.5.5.) Wartość części: 11500 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
| 2025-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |