Renowacja bryły zewnętrznej budynku Starej Poczty w Głogowie.
Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00473577
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00473577/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-27 15:12
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-137a0ac4-68f3-4329-87de-8d5398b0a36a
- Identyfikator
- 6911810830
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00473577 z dnia 2024-08-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja bryły zewnętrznej budynku Starej Poczty w Głogowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
1.3.) Oddział zamawiającego: nie dotyczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390560231
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rycerska 24
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lsse.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lsse.logintrade.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.lsse.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja bryły zewnętrznej budynku Starej Poczty w Głogowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-137a0ac4-68f3-4329-87de-8d5398b0a36a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473577
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411360
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.22.01.2024.DK.2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 921467,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane polegające na kompleksowej wymianie stolarki okiennej istniejącej w obiekcie biurowo-usługowym Zamawiającego położonym w Głogowie (67-200) przy ul. Piotra Skargi 25 oraz renowacji zabytkowych drzwi wejściowych zgodnie z poniższą specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, dokumentacją techniczną (Załącznik nr 1 do SWZ), wytycznymi konserwatorskimi oraz z uwzględnieniem faktu, że obiekt figuruje w wojewódzkiej ewidencji zbytków (budynek Poczty), a nieruchomość położona jest na obszarze historycznego zespołu urbanistyczno-krajobrazowego miasta Głogowa wpisanego do rejestru zabytków.Przedmiot zamówienia obejmuje również opracowanie dokumentacji powykonawczej. Zadanie będzie realizowane w ramach środków przyznanej Zamawiającemu dotacji Uchwałą nr LXXVIII/688/24 Rady Miejskiej w Głogowie z dnia 12.02.2024 r. w sprawie udzielenia dotacji na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków i jej zmiany, zmienionej Uchwałą nr LXXIX/701/24 Rady Miejskiej w Głogowie z dnia 28 lutego 2024 r. Zasady udzielania, rozliczania, sprawozdania określa Uchwała nr LXIV/553/23 Rady Miejskiej w Głogowie z dnia 7 lutego 2023 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków. (Dz. U. Woj. Doln. z 9.02.2023 r. poz. 964). Przedmiotowa inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na podstawie uzyskanej przez Gminę Miejską Głogów – Wstępnej Promesy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający postanowił nie zwiększać wartości zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2268120,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |