Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej

Gmina Wałbrzych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00399973
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00399973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-01 12:40
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f9a2686-bb3a-4c26-9c46-d2e7ee335ba1
Identyfikator
8862584003
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ RUDZIŃSKIWałbrzych, PL · lot 0
490 524 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00399973 z dnia 2025-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,202835,942b98c1011713e7b0e2bd4197f99bc1.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f9a2686-bb3a-4c26-9c46-d2e7ee335ba1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00399973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044321/32/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa bazy magazynowo-transportowej wraz z zagospodarowaniem terenu (...) przy ul. Beethovena w Wałbrzychu w zakresie przepompowni ścieków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie jest dofinansowanie w ramach proj. nr FEDS.09.05-IP.01-0010/24, pn. "Rekultywacja terenów pogórniczych zlokalizowanych w Wałbrzychu przy ul. L. Beethovena poprzez nadanie im nowych funkcji społecznych i gospodarczych oraz przywrócenie bioróżnorodności" (nabór nr FEDS.09.05-IP.01-057/23 - Program Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00302873

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.100.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej w ramach zdania: „Rekultywacja terenów pogórniczych zlokalizowanych w Wałbrzychu przy ul. Beethovena poprzez nadanie im nowych funkcji społecznych i gospodarczych oraz przywrócenie bioróżnorodności – Zadanie nr 2: Budowa bazy magazynowo- transportowej wraz z zagospodarowaniem terenu oraz budową przepompowni ścieków z rurociągiem tłocznym przy ul. Beethovena w Wałbrzychu”.

1.2. W zakres zadania wchodzi:
W ramach przedmiotu Umowy należy wykonać przyłącze kanalizacji sanitarnej, a w szczególności wykonać robo-ty:
1) roboty ziemne,
2) roboty instalacyjne,
3) odbudowa nawierzchni,
4) budowa kanału technologicznego (typu peszel) wzdłuż rury kanalizacyjnej, z trzema studniami kablowymi.

1.3. lokalizacja inwestycji: dz. nr 7/3, 7/1 obr. 32 Gaj oraz dz. nr 10/54 obr. 31 Sobięcin przy ul. Beethovena w Wałbrzychu.

1.4. Prace będą prowadzone na terenie i w sąsiedztwie czynnych obiektów (baza MZUK, droga dojazdowa do bazy, schronisko dla zwierząt, PSZOK) oraz innych budów, wobec czego należy zapewnić dojazd do tych jednostek oraz uzgadniać wejścia na teren innych budów z kierownikami tych budów.

1.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ, tj. dokumentacja projektowa (załącznik nr 6 do SWZ) oraz projekt umowy (załącznik nr 5 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 490524,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 528130,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 490524,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RESTEL Paweł Rudziński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8862390925

7.3.4) Miejscowość: Wałbrzych

7.3.5) Kod pocztowy: 58-309

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 490524,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane