Opracowanie dokumentacji projektowej, wykonanie remontu i dostosowanie lokalu przy ul. Jagiełły 1/5 w Szczecinie na cele utworzenia placówki opiekuńczo - wychowawczej w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00400537
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00400537/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-01 14:43
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c3849395-9a30-48d6-becb-0f88768b9a48
Identyfikator
8513163987
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00400537 z dnia 2025-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej, wykonanie remontu i dostosowanie lokalu przy ul. Jagiełły 1/5 w Szczecinie na cele utworzenia placówki opiekuńczo - wychowawczej w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321243470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mariacka 25

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-546

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: breczewska@zbilk.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbilk.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zbilk_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej, wykonanie remontu i dostosowanie lokalu przy ul. Jagiełły 1/5 w Szczecinie na cele utworzenia placówki opiekuńczo - wychowawczej w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3849395-9a30-48d6-becb-0f88768b9a48

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400537

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00031409/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.42 Budowa placówki opiekuńczo-wychowawczej Centrum Opieki Nad Dzieckiem-remont lokalu przy ul. Jagiełły 1/5 w formule "zaprojektuj i wybuduj"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00325212

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZBiLK.DZP.MB.261-66-TP/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z wykonaniem remontu lokalu
i dostosowaniem lokalu przy ul. Jagiełły 1/5 w Szczecinie na cele utworzenia placówki opiekuńczo - wychowawczej, wraz z
uzyskaniem wymaganych uzgodnień i oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót nie wymagających
pozwolenia na budowę w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.
2. Zakres robót - Zgodny z programem funkcjonalno- użytkowym stanowiącym załącznik do swz.
Zamówienie obejmuje wykonanie:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej:
a) Przebudowy instalacji gazowej.
b) Przebudowy instalacji wodociągowej c.w.u. i z.w.u.
c) Przebudowy instalacji elektrycznej.
d) Remontu i przebudowy pomieszczeń zgodnie z wytycznymi zawartymi w: „Opisie ogólnych założeń i zmian dotyczących
potrzeb dostosowania lokalu przy ul. Jagiełły 1/5 w Szczecinie na cele utworzenia Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej.
e) Remontu zgodnie z założeniami niniejszego Programu Funkcjonalno-Użytkowego.
2) Remont lokalu:
a) Roboty budowlane w tym między innymi uzupełnienie tynków, malowanie, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, remont
podłóg, remont tynków, roboty konstrukcyjne.
b) Roboty instalacyjne.
c) Roboty elektryczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, z którym miała zostać zawarta umowa w sprawie zamówienia publicznego w dniu 27.08.2025 złożył pismo, w którym z przyczyn osobistych odmówił jej podpisania. Był to jedyny wykonawca, który złożył ofertę w przedmiotowym postępowaniu. Mając na uwadze zaistniałą sytuację, Zamawiający unieważnia postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 542184,00

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 542184,00

2025-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane