Adaptacja lokalu w budynku usługowym na funkcję biurową - Centrum Usług Społecznych CUS przy ul. Rynek 2 w Mogilanach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mogilanach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00400811
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00400811/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-01 19:32
Lokalizacja
Mogilany, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e729093-75c0-4a5c-81f5-a8afa45ff73a
Identyfikator
9441817344
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty malarskie i szklarskieRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00400811 z dnia 2025-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja lokalu w budynku usługowym na funkcję biurową - Centrum Usług Społecznych CUS przy ul. Rynek 2 w Mogilanach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mogilanach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351588429

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Mogilany

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-031

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gops@gops.mogilany.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mogilany.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0e729093-75c0-4a5c-81f5-a8afa45ff73a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja lokalu w budynku usługowym na funkcję biurową - Centrum Usług Społecznych CUS przy ul. Rynek 2 w Mogilanach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e729093-75c0-4a5c-81f5-a8afa45ff73a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400811

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, iż przedmiotowe zamówienie publiczne jest realizowane w ramach projektu „Małopolskie centra usług społecznych” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00368524

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OK-271-2-2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest adaptacja lokalu w budynku usługowym na funkcję biurową – Centrum Usług Społecznych CUS przy ul. Rynek 2 w Mogilanach.
2. Zamawiający informuje, że przedmiot niniejszego zamówienia będzie realizowany w budynku w którym funkcjonuje Urząd Gminy Mogilany. W związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest realizować roboty budowlane w sposób niezakłócający normalnego funkcjonowania ww. urzędu oraz w sposób, który nie utrudnia interesantom możliwości bezpiecznego wejścia i wyjścia z ww. budynku. Zamawiający nie przewiduje możliwości ograniczenia w jakikolwiek sposób funkcjonowania ww. urzędu.
3. Opis przedmiotu zamówienia zawierają:
a) Projekt architektoniczno-budowlany (wraz z informacją dodatkową) adaptacji lokalu w budynku usługowym na funkcję biurową - zał. nr 1 a);
b) Projekt wykonawczy instalacji c.o. i klimatyzacji - zał. nr 1 b);
c) Projekt techniczny/wykonawczy instalacji elektrycznej - zał. nr 1 c);
d) Przedmiar – roboty budowlane - zał. nr 1 d);
e) Przedmiar – instalacje elektryczne - zał. nr 1 e);
f) Przedmiar – instalacje wod-kan, c.o., klimatyzacja - zał. nr 1 f);
g) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - zał. nr 1 g).
4. Zamawiający żąda aby Wykonawca udzielił na wykonane roboty budowlane oraz prace montażowo – instalacyjne (w tym także wbudowane materiały i urządzenia) gwarancji jakości na okres nie krótszy niż 36 miesięcy licząc od daty podpisania na warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
5. Zamawiający zaleca aby Wykonawcy odbyli wizję lokalną na terenie, na którym realizowany będzie przedmiot niniejszego zamówienia. Pracownicy Zamawiającego oprowadzą Wykonawców po budynku, na którym realizowany będzie przedmiot niniejszego zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 568450 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568450 PLN

2025-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane