Remont pokrycia dachowego na budynku spedycji przywozowej zlokalizowanym na Drogowym Przejściu Granicznym w Korczowej

ZAKŁAD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH W KORCZOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00400905
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00400905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-02 07:54
Lokalizacja
Korczowa, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e7c72cd-5f7e-488d-a662-cb03dcc06e70
Identyfikator
7922273106
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00400905 z dnia 2025-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego na budynku spedycji przywozowej zlokalizowanym na Drogowym Przejściu Granicznym w Korczowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH W KORCZOWEJ

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Administracji i Eksploatacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180635492

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: N/N

1.5.2.) Miejscowość: Korczowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-552

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: korczowa@zopgkor.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zopgkor.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zopgkor

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie przejściami granicznymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachowego na budynku spedycji przywozowej zlokalizowanym na Drogowym Przejściu Granicznym w Korczowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e7c72cd-5f7e-488d-a662-cb03dcc06e70

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00400905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00096774/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont pokrycia dachowego na Budynku Spedycji Przywozowej w Korczowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00350094

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAE-242/11/I/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Postępowanie dotyczy remontu pokrycia dachowego na budynku spedycji przywozowej zlokalizowanym na Drogowym Przejściu Granicznym w Korczowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (STWiORB) oraz Załącznik nr 9 do SWZ(Przedmiar robót).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta złożona w przedmiotowym postępowaniu przez firmę Przedsiębiorstwo Budowlane Renomex Paweł Zawitkowski, ul. Dojazdowa 33, 37-500 Jarosław zawiera cenę, która nie mieści się w limicie środków finansowych przeznaczonych przez Zamawiającego na realizację zamówienia. Ponadto Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 623608,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 623608,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane