Ochrona ekosystemów nieleśnych w DPN w 2025 roku - Pakiet nr 2 O.O. Sitno, O.O. Pustelnia, O.O. Kamienna
Drawieński Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00401082
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00401082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-02 08:57
- Lokalizacja
- Drawno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b2af5a2-827e-4376-b55e-f246345b5f49
- Identyfikator
- 5941600692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doraźne produkcji rolnej
Wykonawcy
1 przyznane
DAMIAN PLEWIŃSKIBierzwnik, PL · lot 0
130 001,58 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00401082 z dnia 2025-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona ekosystemów nieleśnych w DPN w 2025 roku - Pakiet nr 2 O.O. Sitno, O.O. Pustelnia, O.O. Kamienna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Drawieński Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321169489
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśników 2
1.5.2.) Miejscowość: Drawno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-220
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpn@dpn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dpn.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b2af5a2-827e-4376-b55e-f246345b5f491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochrona ekosystemów nieleśnych w DPN w 2025 roku - Pakiet nr 2 O.O. Sitno, O.O. Pustelnia, O.O. Kamienna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b2af5a2-827e-4376-b55e-f246345b5f49
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00401082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00009014/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Ochrona ekosystemów nieleśnych w DPN w 2025 roku - Pakiet nr 2 O.O. Sitno, O.O. Pustelnia, O.O. Kamienna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00374555
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA-Z-3159/2025pj
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykaszanie roślinności zielnej wraz z usunięciem biomasy ze wskazanej powierzchni działek do wykonania na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego w roku 2025.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77110000-4 - Usługi doraźne produkcji rolnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Działalność Usługowa Damian Plewiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941425349
7.3.3) Ulica: Wygon 57B
7.3.4) Miejscowość: Bierzwnik
7.3.5) Kod pocztowy: 73-240
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130001,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2025-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |