Zaprojektowanie, dostawa i montaż systemu nagłośnienia oraz systemów pomocniczych w nowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00473704
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00473704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-27 17:36
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a236714-66b0-4d75-b4f1-656947e9b9a6
Identyfikator
5252341832
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

GłośnikiMikrofony i zestawy głośnikoweSprzęt nagłaśniającySprzęt dźwiękowyWzmacniaczeSystem nagłaśniającyUsługi instalowania urządzeń dźwiękowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00473704 z dnia 2024-08-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zaprojektowanie, dostawa i montaż systemu nagłośnienia oraz systemów pomocniczych w nowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ W WARSZAWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140187435

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Pańska 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-124

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: newbuilding@artmuseum.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.artmuseum.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://artmuseum.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie, dostawa i montaż systemu nagłośnienia oraz systemów pomocniczych w nowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a236714-66b0-4d75-b4f1-656947e9b9a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00473704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417351

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MSN/27/PU/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zaprojektowanie, dostawa i montaż systemu nagłośnienia oraz systemów pomocniczych w nowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie”.
Przedmiotem zamówienia jest instalacja nagłośnienia i systemów pomocniczych w podcieniach oraz w kawiarni nowej siedziby Muzeum Sztuki Nowoczesnej na pl. Defilad w Warszawie wraz z opracowaniem niezbędnej dokumentacji, w zakresie wskazanym w niniejszych dokumentach zamówienia. Budynek przystosowany jest do montażu 39 głośników sufitowych zewnętrznych (w podcieniach) oraz 8 głośników wewnętrznych w przestrzeni kawiarni (wraz z dodatkowymi dwoma subwooferami).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32342412-3 - Głośniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32342300-5 - Mikrofony i zestawy głośnikowe

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy

32343000-9 - Wzmacniacze

48952000-6 - System nagłaśniający

51313000-9 - Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

2024-08-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy