„Wykonanie dokumentacji geodezyjnej realizowanej w dwóch zadaniach”

Powiat Staszowski - Starostwo Powiatowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00401255
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00401255/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-02 09:45
Lokalizacja
Staszów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d1f5ba68-f033-4460-8111-c5a7918e696a
Identyfikator
8661709857
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie nieruchomości

Wykonawcy

1 przyznane

Best – Geo Geodezja i Kartografia Andrzej KasińskiBogoria, PL · lot 1
6000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00401255 z dnia 2025-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie dokumentacji geodezyjnej realizowanej w dwóch zadaniach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Staszowski - Starostwo Powiatowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409241

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Józefa Piłsudskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Staszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@staszowski.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.staszowski.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.staszowski.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie dokumentacji geodezyjnej realizowanej w dwóch zadaniach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1f5ba68-f033-4460-8111-c5a7918e696a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00401255

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00065208/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Wykonanie opracowań geodezyjnych: map z projektem podziału nieruchomości, dok. do regulacji stanów prawnych nieruchomości, rejestrów synchronizacyjnych, wyk. zmian gruntowych oraz wskazania nieruchomo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00359839

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ-IV.GN.272.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Wykonanie mapy do celów prawnych dla działki położonej w obrębie Góra, gmina Łubnice.
Wykonanie mapy do celów prawnych ustalającej przebieg drogi powiatowej nr 1856T pn. „Rytwiany - Łubnice", obejmującej działkę położoną w obrębie Góra, gmina Łubnice oznaczoną numerem 97 wraz z aktualizacją użytków gruntowych.
Mapa powinna dokumentować jednocześnie fakt zajęcia nieruchomości pod drogę publiczną w dniu 31.12.1998 r. z adnotacją, że granice pasa drogowego wykazane na mapie są zgodne z faktycznym zajęciem gruntu pod drogę w dniu 31.12.1998 r. – należy powołać art. 73 ustawy z dnia 13 października 1998r. – Przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną (Dz. U. Nr 133, poz. 872 ze zm.) jako podstawę prawną do dokonania podziału bez konieczności wydawania decyzji zatwierdzającej podział.
Dokumentacja powinna być wykonana zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi przepisami prawa oraz stanowić wynik prac geodezyjnych i kartograficznych zawartych
w operacie technicznym przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
Stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
(t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), nie ma żadnych czynności, które wymagają zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez „Zamawiającego” czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień:
70.00.00.00-1 Usługi w zakresie nieruchomości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.5.5.) Wartość części: 2900,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Wykonanie projektu podziału działki położonej w obrębie Jasień gmina Staszów.
Wykonanie projektu podziału działek stanowiących własność Gminy Staszów położonych w obrębie Jasień, gmina Staszów oznaczonych w ewidencji gruntów numerami: 590 o pow. 0,0900 ha oraz 593 o pow. 0,0800 ha zgodnie z art. 95 ust. 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 roku, poz. 1145 ze zm.), w celu wydzielenia gruntów zajętych pod drogę powiatową (brak numeru), stanowiącą odcinek łączący drogę powiatową nr 1425T "Życiny-Korytnica-Kurozwęki" z drogą nr 1341T "Chańcza-Zapora".
Dokumentacja powinna być wykonana zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi przepisami prawa oraz stanowić wynik prac geodezyjnych i kartograficznych zawartych
w operacie technicznym przyjętym do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.
Stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
(t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), nie ma żadnych czynności, które wymagają zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane przez „Zamawiającego” czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień:
70.00.00.00-1 Usługi w zakresie nieruchomości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.5.5.) Wartość części: 5500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust 1 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postepowaniu oferty należało składać poprzez Platformę https://platformazakupowa.pl/pn/staszowski w terminie do dnia 13.08.2025 r. do godz. 8:00.
W wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta na zadanie nr 1. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postepowania w tej części jest zasadne i konieczne.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Best – Geo Geodezja i Kartografia Andrzej Kasiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8661650934

7.3.3) Ulica: Pełczyce 28

7.3.4) Miejscowość: Bogoria

7.3.5) Kod pocztowy: 28-210

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi