Dowóz w roku szkolnym 2025-2026 uczniów do Szkoły Podstawowej w Rudnie - zakup biletów miesięcznych na linii regularnej

GMINA MICHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00401450
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00401450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-02 10:28
Lokalizacja
Michów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fcd218df-f57d-455a-92ca-5f24e7a85d19
Identyfikator
7141891625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEMYSŁAW ŁUKASIEWICZKamionka, PL · lot 0
79 586,28 PLN
PRZEMYSŁAW ŁUKASIEWICZKamionka, PL · lot 1
64 748,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00401450 z dnia 2025-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz w roku szkolnym 2025-2026 uczniów do Szkoły Podstawowej w Rudnie - zakup biletów miesięcznych na linii regularnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019566

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek I 16

1.5.2.) Miejscowość: Michów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-140

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 818566001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@michow.eurzad.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminamichow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fcd218df-f57d-455a-92ca-5f24e7a85d19

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz w roku szkolnym 2025-2026 uczniów do Szkoły Podstawowej w Rudnie - zakup biletów miesięcznych na linii regularnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcd218df-f57d-455a-92ca-5f24e7a85d19

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00401450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00350188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: In.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 134259,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dowóz w roku szkolnym 2025/2026 uczniów do szkoły podstawowej w Rudnie - zakup biletów miesięcznych na linii regularnej w tym:
Część I – Autobus I
Trasa 1: Wypnicha (9) – Elżbietów (7) – szkoła Rudno
Trasa 2: Podlodówek (10) – Las Gołębski (6) – Aleksandrówka (9) – Gołąb Zabiele (7) – Gołąb (11) – szkoła Rudno
Powrót dzieci – 2 kursy o 1-wszy od 12.50 i drugi od 15.20
Rudno szkoła - skrzyżowanie do Podlodówka - Podlodówek 01 - Podlodówek 02 - Gołąb II Gołąb I - Las Gołębski - Aleksandrówka - Gołąb Zabiele - Gołąb III - Gołąb IV - Gołąb II - Gołąb I - Wypnicha - Wypnicha01 - Wypnicha02 - Elżbietów - Elżbietów01

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 73000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dowóz w roku szkolnym 2025/2026 uczniów do szkoły podstawowej w Rudnie - zakup biletów miesięcznych na linii regularnej w tym:
Część II – Autobus II
Trasa 1: Giżyce (4) – Krupy (2) – Szczuchnia (8) – Wólka Michowska (1) -
Rawa (15) – szkoła Rudno
Trasa 2: Gawłówka (4) – Młyniska (5) – Zofianówka (6) – Rudno II (3) – szkoła Rudno

Powrót dzieci – 2 kursy: Powrót dzieci – 2 kursy o 1-wszy od 12.50 i drugi od 15.20
Rudno szkoła - Rudno II - Zofianówka/01 - Młyniska III - Gawłówka I - Gawłówka II - Gawłówka III - Rawa II - Rawa I - Wólka Michowska - Szczuchnia - Krupy - Giżyce

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.) Wartość części: 72000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79586,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105429,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79586,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mar Pol

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 061105680

7.3.3) Ulica: 600-lecia 15/2

7.3.4) Miejscowość: Kamionka

7.3.5) Kod pocztowy: 21-132

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79586,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 64748,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85665,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 64748,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mar Pol

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 061105680

7.3.3) Ulica: 600-lecia 15/2

7.3.4) Miejscowość: Kamionka

7.3.5) Kod pocztowy: 21-132

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 64748,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-01 do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi