Wykonanie dodatkowych robót budowlanych zgodnie z określonym przedmiotem zamówienia pn.: II etap zamierzenia budowlanego Przebudowa galerii Dizajn BWA Wrocław
BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00401791
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00401791/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-09-02 11:40
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26c5590d-42fd-4f23-8eb9-ffe1501b69d6
- Identyfikator
- 8960005845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
1 przyznane
BARSZCZYK BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
492 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00401791 z dnia 2025-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dodatkowych robót budowlanych zgodnie z określonym przedmiotem zamówienia pn.: II etap zamierzenia budowlanego Przebudowa galerii Dizajn BWA Wrocław
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278391
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ruska 46 a, segment B, lokal 103
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-079
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bwa.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bwa.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26c5590d-42fd-4f23-8eb9-ffe1501b69d61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dodatkowych robót budowlanych zgodnie z określonym przedmiotem zamówienia pn.: II etap zamierzenia budowlanego Przebudowa galerii Dizajn BWA Wrocław2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26c5590d-42fd-4f23-8eb9-ffe1501b69d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00401791
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00114906/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa galerii Dizajn BWA Wrocław (ul. Świdnicka 2-4, 5-067 Wrocław) - II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie przewidziane w SWZ zamówienia podstawowego art. 214 ust 1 pkt 7 pzp
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: BWA/ZP/WR/1/2024
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BWA/ZP/WR/1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 400000
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie dodatkowych robót budowlanych pn.: II etap zamierzenia budowlanego Przebudowa galerii Dizajn BWA Wrocław
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 492000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 492000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Barszczyk Budownictwo sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943192833
7.3.3) Ulica: Średzka 39/12U
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-001
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 492000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 121 dni
| 2025-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |