Dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz z dostosowaniem pomieszczeń w budynku Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie przy ul. Brackiej 4

MINISTERSTWO RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00401832
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00401832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-02 11:49
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8548116-0487-4552-9ed3-a6c185682287
Identyfikator
5262895101
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Generatory

Wykonawcy

1 przyznane

"BIPROGEO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
379 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00401832 z dnia 2025-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz z dostosowaniem pomieszczeń w budynku Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie przy ul. Brackiej 4

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MINISTERSTWO RODZINY, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015725935

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nowogrodzka 1/3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-513

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mrpips.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rodzina

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia-mrpips.ezamawiajacy.pl/pn/zamowienia-mrpips/demand/218337/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz z dostosowaniem pomieszczeń w budynku Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie przy ul. Brackiej 4

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8548116-0487-4552-9ed3-a6c185682287

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00401832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00095257/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa, podłączenie i uruchomienie agregatu prądotwórczego dla zasilania awaryjnego w budynku Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przy ul. Brackiej 4 w Warszawie klatka nr 2.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00298170

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-V.2710.16.2025.JM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 313862,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego wraz wykonaniem niezbędnych robót budowlanych i elektrycznych związanych z dostosowaniem pomieszczeń pod montaż ww. agregatu, w budynku Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie przy ul. Brackiej 4 klatka 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określają:
1) Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) wraz z załącznikami stanowiące załącznik nr 2 do SWZ;
2) Projekt techniczny podłączenia agregatu prądotwórczego dla zasilania awaryjnego budynku Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przy ul. Brackiej 4 w Warszawie, stanowiący załącznik nr 3a (część opisowa) oraz 3b (część rysunkowa) do SWZ;
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ.
4) Przedmiar stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
UWAGA - Zamawiający informuje, że załączony przedmiar jest dokumentem pomocniczym, który może posłużyć jedynie do oszacowania rozmiarów zadania (rozliczenie ryczałtowe). W celu prawidłowej wyceny oferty należy zapoznać się szczegółowo z projektem technicznym oraz STWiOR. W cenie oferty należy uwzględnić wszystkie nakłady na wykonanie przedmiotowych robót budowlanych zgodnie z projektem technicznym oraz STWiOR, z uwzględnieniem lokalnych warunków wykonania robót.

Przed wyznaczonym terminem do składania ofert w niniejszym postępowaniu zostanie zorganizowana wizja lokalna, w celu umożliwienia uzyskania wszelkich informacji dla prawidłowego sporządzenia oferty. Zamawiający informuje, że udział w wizji jest obowiązkowy. Wizję lokalną należy zapowiedzieć drogą elektroniczną w formie korespondencji za pośrednictwem platformy zakupowej z wyprzedzeniem minimum 1 dnia roboczego, z zastrzeżeniem że ostatnim możliwym terminem odbycia wizji lokalnej jest dzień 07.07.2025 r. Wizja lokalna może zostać przeprowadzona w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIPROGEO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992683301

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego - Siltec Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy