Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce

Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00402031
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00402031/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-09-02 12:23
Lokalizacja
Ropczyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91ae6273-9f6e-4378-9576-883cb13bb397
Identyfikator
8181429388
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW MAJCHERRzeszów, PL · lot 0
221 427,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00402031 z dnia 2025-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690692118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@zozropczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zozropczyce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91ae6273-9f6e-4378-9576-883cb13bb397

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa jednorazowych materiałów niesterylnych na potrzeby ZOZ Ropczyce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91ae6273-9f6e-4378-9576-883cb13bb397

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00402031

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040577/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa sprzętu jednorazowego niesterylnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00316933

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zn_2025_13

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa niesterylnych wyrobów medycznych na potrzeby ZOZ Ropczyce oraz podległych placówek.

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Formularz cenowy oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik do SWZ.

Przedmiot zamówienia jest asortymentem o ustalonych standardach jakościowych odnoszących się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 221427,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 221427,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 221427,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MEDRES ZBIGNIEW MAJCHER

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690511298

7.3.3) Ulica: Torowa 3

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-205

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 221427,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-08-06 do 2026-08-05
2025-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy