Zaprojektowanie, wykonanie oraz integracja laboratoryjnego stanowiska do testowania procesu elektrolizy.
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00402493
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00402493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-09-02 13:48
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dee9820a-a498-4805-b248-b134413ab02c
- Identyfikator
- 5250007684
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00402493 z dnia 2025-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zaprojektowanie, wykonanie oraz integracja laboratoryjnego stanowiska do testowania procesu elektrolizy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387388984
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mieczysława Pożaryskiego 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-703
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@iel.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/iel-lukasiewicz
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/iel-lukasiewicz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
B+R
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie, wykonanie oraz integracja laboratoryjnego stanowiska do testowania procesu elektrolizy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dee9820a-a498-4805-b248-b134413ab02c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00402493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00385033
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2510.44.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie oraz integracja laboratoryjnego stanowiska do testowania procesu elektrolizy. Zamówienie składa się z trzech integralnych części (etapów): 1/. Wykonanie projektu laboratoryjnego stanowiska do testowania procesu elektrolizy – w terminie 10 tygodni od dnia podpisania umowy. 2/. Dostawa elementów laboratoryjnego stanowiska do testowania procesów elektrolizy - w terminie 13 tygodni od dnia podpisania umowy. 3/. Wykonanie i integracja laboratoryjnego stanowiska testowania elektrolizerów alkalicznych wg dostarczonego projektu i aparatury kontrolno-pomiarowej wraz z przeprowadzeniem instruktażu stanowiskowego dla pracowników Zamawiającego - w terminie 16 tygodni od dnia podpisania umowy. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 51230000-3 - Usługi instalowania urządzeń badawczych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38432000-2 - Aparatura do analizowania
38400000-9 - Przyrządy do badania właściwości fizycznych
38340000-0 - Przyrządy do mierzenia ilości
38410000-2 - Przyrządy pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2025-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |