Rozwój infrastruktury drogowej oraz społecznej w Ogrodzieńcu

Gmina Ogrodzieniec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00402744
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00402744/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-02 14:29
Lokalizacja
Ogrodzieniec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b87b484b-57cd-4cac-9cae-d06fbe0e3f3a
Identyfikator
6492275822
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne gazoweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

INSTALPROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPilica, PL · lot 0
2 390 430 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00402744 z dnia 2025-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój infrastruktury drogowej oraz społecznej w Ogrodzieńcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ogrodzieniec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258842

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 25

1.5.2.) Miejscowość: Ogrodzieniec

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-440

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ogrodzieniec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ogrodzieniec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b87b484b-57cd-4cac-9cae-d06fbe0e3f3a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozwój infrastruktury drogowej oraz społecznej w Ogrodzieńcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b87b484b-57cd-4cac-9cae-d06fbe0e3f3a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00402744

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038910/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozwój infrastruktury drogowej oraz społecznej w Ogrodzieńcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00312636

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Dostawa i montaż kotłów gazowych dwufunkcyjnych wraz z wykonaniem pełnej instalacji CO oraz przyłączy ciepłej wody do istniejącej instalacji, w 31 lokalach komunalnych znajdujących się przy ul. Słowackiego w Ogrodzieńcu (we wszystkich lokalach jest wykonana instalacja gazowa). Demontaż istniejących instalacji CO i likwidacja pieców kaflowych (4 szt.) oraz usunięcie trzonów kuchennych. Wykonawca zobligowany jest do przywrócenia powstałych przy wykonywaniu prac uszkodzeń w lokalu uzupełniając je materiałami aktualnie dostępnymi na rynku, najbardziej zbliżonymi do pierwotnie zastosowanych.
Zadanie nr 2: Wykonanie zadania inwestycyjnego w formie:
1) „zaprojektuj i wybuduj” - rozbudowa i przebudowa budynku świetlicy wiejskiej przy ul. Mickiewicza w miejscowości Fugasówka;
2) „zaprojektuj i wybuduj” - przebudowa dróg gminnych: ul. Grabowa
w miejscowości Żelazko, ul. Polnej w Ogrodzieńcu, ul. Birowskiej w Podzamczu, ul. Krótkiej w Fugasówce.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 7 do SWZ (programy funkcjonalno-użytkowe oraz rzuty lokali komunalnych).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2390430,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2599170,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2390430,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instalprofil Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6492316194

7.3.3) Ulica: Marii Sobieskiej 15

7.3.4) Miejscowość: Pilica

7.3.5) Kod pocztowy: 42-436

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Goncerz Investment Sp. j. Złożeniec 74, 42-436 Pilica, NIP 6492323739, REGON 520386267 w zakresie: rozbudowy i przebudowy budynku świetlicy wiejskiej przy ul. Mickiewicza w miejscowości Fugasówka oraz przebudowy dróg, na zasobach którego Wykonawca polegał przy wykazaniu spełnienia warunku udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2390430,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane