Wymiana pokrycia dachowego w budynku OPS w Kostrzynie nad Odrą

Miasto Kostrzyn nad Odrą

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00404012
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00404012/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-03 11:08
Lokalizacja
Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8dfbdc6f-ab1d-46d8-8009-83abe50d4ba3
Identyfikator
5992771328
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Budowlane KAZAR Marek RackiewiczKostrzyn nad Odrą, PL · lot 0
379 857,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00404012 z dnia 2025-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego w budynku OPS w Kostrzynie nad Odrą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kostrzyn nad Odrą

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966674

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Graniczna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-470

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 95 727 81 60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia1@kostrzyn.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kostrzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kostrzyn_nad_odra

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana pokrycia dachowego w budynku OPS w Kostrzynie nad Odrą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8dfbdc6f-ab1d-46d8-8009-83abe50d4ba3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00404012

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041241/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wymiana pokrycia dachowego na budynku OSP

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00341587

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2025KB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 286408,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Wymiana pokrycia dachowego na budynku OPS w Kostrzynie nad Odrą”, o łącznej kubaturze budynku ok. 4586 m² oraz budynku garażowego przynależnego do OPS o kubaturze ok. 40 m².
Zakres robót budowlanych obejmuje – mocowanie nowej styropapy o grubości 10 cm i papy termozgrzewalnej na istniejącym podłożu dla jego uszczelnienia i wyrównania, należy nadać prawidłowość spadków nawierzchni, a także wykonać demontaż uszkodzonych warstw papy zgrzewalnej, oczyścić i przygotować podłoże, wykonać demontaż opierzenia z blachy stalowo-ocynkowanej na ogniomurkach, pasach nadrynnowych przy kominach, wykonać ułożenie płyt styropianowych laminowanych papą o grubości 10 cm, przygotować podłoże pod montaż nowego opierzenia, montaż okładzin z płyty OSB 3 grubości 22 mm na ogniomurkach, montaż w celu przymocowania pasa nadrynnowego na ogniomurach, pasach nadrynnowych przy kominach. Podczas rozbiórek obróbek blacharskich oraz planowanego odwodnienia należy zachować wszelaką ostrożność na miejsca otynkowane ścian, wymienić wentylatory dachowe kominowe, zamontować dwie warstwy papy termozgrzewalnej wykończeniowo nawierzchniowej, zamontować nowe rynny z blachy tytan – cynk, wykonać remont 25 szt. kominów, należy zamontować drabiny w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, wykonać remont daszka nad głównym wejściem do budynku OPS poprzez oczyszczenie skoordynowanej konstrukcji stalowej przez szczotkowanie ręczne, odtłuścić konstrukcję, wymienić pokrycie z poliwęglanu gr. min. 10 mm. Ponadto w ramach zadania należy wykonać remont budynku garażowego OPS przy ul. Słowiańskiej w Kostrzynie nad Odrą o kubaturze ok. 40 m² poprzez podcięcie zakrzewienia, demontaż opierzenia usytuowanego od frontu budynku, demontaż pokrycia papowego, oczyszczanie i przygotowanie powierzchni, montaż dwóch warstw papy termozgrzewalnej 4,0 oraz 5,2 mm należy wykonać z zastosowaniem papy termozgrzewalnej dwuwarstwowej na osnowie ze wzmocnionej włókniny poliestrowej o grubości min. 5,2 mm i gr. 250 g/m2 i asfaltu modyfikowanego SBS 4000 g/m2, montaż istniejącego opierzenia po uprzednim oczyszczeniu i przemalowaniu farbą antykorozyjną.
2. Szczegółowy zakres robót określają dokumentacja programu prac remontowych wraz z opinią stanu technicznego, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót stanowiące załączniki do niniejszego SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379857,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 427317,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379857,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane KAZAR Marek Rackiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 379857,96

7.3.3) Ulica: Osiedle Warniki 2

7.3.4) Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

7.3.5) Kod pocztowy: 66-470

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379857,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane