Organizacja jednego zagranicznego wyjazdu studyjnego do Niemiec oraz jednego wyjazdu studyjnego krajowego

Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00404041
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00404041/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-09-03 11:14
Lokalizacja
Końskie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85cb5d88-a4f5-4f23-ab4b-df59469e5e1c
Identyfikator
6581950099
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

Wykonawcy

2 przyznane

ATTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
189 800 PLN
ATTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
54 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00404041 z dnia 2025-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja jednego zagranicznego wyjazdu studyjnego do Niemiec oraz jednego wyjazdu studyjnego krajowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach

1.3.) Oddział zamawiającego: ŚODR Modliszewice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003689090

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Modliszewice, ul. Piotrkowska 30

1.5.2.) Miejscowość: Końskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: modliszewice@sodr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sodr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sodr.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


DORADZTWO ROLNICZE

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja jednego zagranicznego wyjazdu studyjnego do Niemiec oraz jednego wyjazdu studyjnego krajowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85cb5d88-a4f5-4f23-ab4b-df59469e5e1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00404041

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024215/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Organizacja zagranicznego i krajowego wyjazdu studyjnego w ramach przedsięwzięcia pn: „Współpraca i wymiana wiedzy z zakresu poprawy gospodarki wodnej w ramach LPW

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

2. Realizacja przedsięwzięcia pt. Współpraca i wymiana wiedzy z zakresu poprawy gospodarki wodnej w ramach LPW” objęta jest bezzwrotnym wsparciem w części pożyczkowej z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) Nr 11/2025/DNI w ramach obszaru A inwestycji planu rozwojowego B3.3.1 „Inwestycje w zwiększanie potencjału zrównoważonej gospodarki wodnej na obszarach wiejskich”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00370269

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ŚODR-AG.261.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego w ramach realizacji przedsięwzięcia pn: „Współpraca i wymiana wiedzy z zakresu poprawy gospodarki wodnej w ramach LPW.” w ramach obszaru A inwestycji planu rozwojowego B3.3.1 „Inwestycje w zwiększanie potencjału zrównoważonej gospodarki wodnej na obszarach wiejskich. Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i obsługi 5-dniowego wyjazdu studyjnego dla 25 osób do Niemiec. Wyjazd studyjny ma na celu zaprezentowanie rozwiązań poprawy gospodarki wodnej w tym przeciwdziałania skutkom niedoboru wody, metod gromadzenia wody, ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem nawożenia, wymiany wiedzy oraz współpracę różnych podmiotów poprzez realizację wspólnych inicjatyw podejmowanych na rzecz gospodarki wodnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.5.) Wartość części: 162900,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach realizacji przedsięwzięcia pn: „Współpraca i wymiana wiedzy z zakresu poprawy gospodarki wodnej w ramach LPW.” w ramach obszaru A inwestycji planu rozwojowego B3.3.1 „Inwestycje w zwiększanie potencjału zrównoważonej gospodarki wodnej na obszarach wiejskich”. Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i obsługi 3-dniowego wyjazdu studyjnego na teren województwa podkarpackiego dla grupy 30 osób – mieszkańców obszarów wiejskich, członków LPW, koordynatorów LPW z województwa świętokrzyskiego. Wyjazd ma na celu zaprezentowanie rozwiązań poprawy gospodarki wodnej w tym przeciwdziałania skutkom niedoboru wody, metod gromadzenia wody, wymianę wiedzy oraz współpracę różnych podmiotów poprzez realizację wspólnych inicjatyw podejmowanych na rzecz gospodarki wodnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.5.) Wartość części: 55200,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 294185,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATTIS SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252921423

7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-22 do 2025-09-26

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94460,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATTIS SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252921423

7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-10-01 do 2025-10-03
2025-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi