Dostawa i montaż dźwigu osobowego w budynku dydaktycznym nr 3 Wydziału Nauk Medycznych i Technicznych Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00404095
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00404095/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-03 11:28
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-656c026c-9504-43e5-9da4-e15f3c319824
Identyfikator
6112172838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyInstalowanie windUsługi w zakresie konserwacji windUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00404095 z dnia 2025-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż dźwigu osobowego w budynku dydaktycznym nr 3 Wydziału Nauk Medycznych i Technicznych Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230480619

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwówecka 18

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-506

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 756453300

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rektorat@kans.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kans.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

pzp.kans.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż dźwigu osobowego w budynku dydaktycznym nr 3 Wydziału Nauk Medycznych i Technicznych Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-656c026c-9504-43e5-9da4-e15f3c319824

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00404095

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00172284/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wymiana windy osobowej wraz z obudową ppoż. szachtu w budynku nr 3 Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pod nazwą KANS-Uczelnia dostępna dla wszystkich realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00373437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAT-2151-8/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i montaż dźwigu osobowego w budynku dydaktycznym nr 3 Wydziału Nauk Medycznych i Technicznych Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze parametrach minimalnych przedstawionych w załączniku nr 2 - Arkusz Informacji Technicznej.
2. W skład czynności do wykonania jest:
1) zaprojektowanie robót, tj. opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego;
2) wykonanie robót, tj. zrealizowanie, na postawie dokumentacji projektowej i pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót nie wymagających uzyskania pozwolenia na budowę, robót budowlanych i montażowych w zakresie umożliwiającym uzyskanie, zgodnie z prawem budowlanym i przepisami o dozorze technicznym, pozwolenia na użytkowanie i decyzji o dopuszczeniu dźwigu do eksploatacji, w tym:
a) demontaż i utylizacja istniejącego dźwigu:
b) roboty konstrukcyjne związane z dopasowaniem lub dostosowaniem szybu windowego;
c) dostawa i montaż nowego dźwigu osobowego odpowiedniego do intensywności użytkowania przez Zamawiającego;
d) wykonanie wentylacji szybu;
e) wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych lub przebudowa istniejących;
f) wykonanie robót wykończeniowych, niezbędnych celem zakończenia robót w obrębie demontażu i montażu dźwigu;
g) wykonanie dokumentacji powykonawczej, w tym sporządzenie projektu powykonawczego odzwierciedlającego faktycznie wykonane roboty;
3) uzyskanie, staraniem Wykonawcy, zgody na eksploatację dźwigu osobowego przez Urząd Dozoru Technicznego oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie lub dokonanie zgłoszenia zakończenia robót budowlanych;
4) wykonywanie comiesięcznej konserwacji przez okres udzielonej gwarancji na zainstalowany dźwig osobowy;

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie wpłynęła żadna oferta
2025-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane