„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Strzelcach Krajeńskich”

Gmina Strzelce Krajeńskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00404111
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00404111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-09-03 11:32
Lokalizacja
Strzelce Krajeńskie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55a58f77-fcff-4808-acec-1217fcf7e3c0
Identyfikator
5992777199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiUsługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

Wykonawcy

1 przyznane

'MATEJKO DEVELOPMENT' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzapury, PL · lot 0
456 234,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00404111 z dnia 2025-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012”
w Strzelcach Krajeńskich”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzelce Krajeńskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966763

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Wolności 48

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce Krajeńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-500

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@strzelce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzelce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55a58f77-fcff-4808-acec-1217fcf7e3c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012”
w Strzelcach Krajeńskich”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55a58f77-fcff-4808-acec-1217fcf7e3c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00404111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049360/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja i remont kompleksu sportowego „Orlik” w Strzelcach Krajeńskich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00329221

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest „Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012” w Strzelcach Krajeńskich obejmująca remont boiska wielofunkcyjnego oraz remont szatni na terenie kompleksu sportowego Orlik.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa opracowana przez biuro projektowe JM Projekt Jakub Mańdzij, STWiORy, przedmiary robót, które stanowią załączniki do SWZ. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować, jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakikolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności.
2. Zakres zamówienia obejmuje również:
• wyposażenie boiska w urządzenia:
a) tablica informacyjna - gablota zewnętrzna wolnostojąca przeznaczone do prezentowania między innymi ogłoszeń, informacji czy plakatów. Gablota wyposażone w uszczelki zapobiegające przedostawaniu się wody, szyba bezpieczna z tworzywa sztucznego (nie szklana), drzwi otwierane do góry lub na bok, gablota na dwóch słupkach. Informacje w gablotach zewnętrznych mocuje się za pomocą magnesów. Wymiary tablicy (bez nóżek): głębokość max 6 cm, szer. od 70 cm do 100 cm, wys. od 60 cm do 70 cm. Rama tablicy wykonana z profilu aluminiowego anodowanego. Całkowita wysokość gabloty po zamontowaniu – 200 cm.
Gablotę umieścić przy wejściu na boiska, od strony ul. PCK, równolegle do ogrodzenia, w odległości umożliwiającej otwarcie drzwiczek i zamieszczenie ogłoszenia – 1szt.
b) Wymiana piłko chwytów (siatki i linki) - materiał PE fi 3 mm, oczko 10x10 cm, zielona, 5 m x 27 m – 2 szt.
c) Osłona słupa do koszykówki wykonana z pianki poliuretanowej, obszytej materiałem PCV grubość 5 cm, wysokość 200 cm, szerokość ok. 40 cm (dopasowanej do istniejącego słupa). Montowana za pomocą pasków z rzepami wokół stojaka do koszykówki. Kolor: czerwony lub żółty – 2 szt.
• wykonanie pełnej dokumentacji powykonawczej do odbioru inwestycji - 3 egz.
• dostarczenie niezbędnych certyfikatów i atestów na materiały oraz protokołów badań i sprawdzeń robót budowlanych - 3 egz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 456234,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456234,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 456234,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MATEJKO DEVELOPMENT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141857139

7.3.3) Ulica: ul. Poznańska 99

7.3.4) Miejscowość: Czapury

7.3.5) Kod pocztowy: 61-160

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 456234,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-10
2025-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane